Fazole snů (Entada Rheedii), 50x extrakt, prášek

58 470  vč. DPH

  • EUR: € 2,3 - € 18,5

Popis

Botanicky Entada šplhavá, lidově fazole snů či africká rostlina snů – to jsou tři nejčastější české názvy pro tuto zajímavou rostlinku. Jedná se o popínavou dřevnatou liánu pocházející z Afriky, dosahující délky úctyhodných 50 metrů. Entada je dvoudomá rostlina, jejíž plod je obrovský lusk dosahující velikosti přes 1 metr. Lusk obsahuje ploché fazole velikosti až 6 centimetrů, které mají velmi tvrdou skořápku. Tradičně se užívá odvar, jí se syrové fazolky nebo se kouří prášek ze semen v kombinaci s tabákem.

Účinky

Nejvýznamnějšími účinky jsou navození lucidních (živých) snů, schopnost otevřít komunikační kanály s duchovním světem a říká se, že uživatele všude provází štěstí.

Užití

Účinná dávka extraktu z fazolí snů se velmi liší u různých lidí, různé zdroje doporučují dávky od 0,3 gramů až do 1 gramu pro vnitřní užití pomocí odvaru. Ten získáme zalitím odměřené dávky extraktu vroucí vodou, necháme 10 minut odstát a podáváme. Tradiční užití je i kouřením, kdy se prášek z fazolí smíchá s tabákem a zabalí do cigarety nebo nacpe do fajfky; a přímou konzumací. Některé zdroje také uvádí, že extrakt z fazolí by měl jít vaporizovat, kdy použitá dávka začíná na 0,05 gramu. Doporučujeme spíše opatrné užití, nicméně fazole nejsou jedovaté.

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.