WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Digitální váha Envy NV-500-SL, 500 g x 0,01 g

 25,5 vč. DPH

  • CZK: 630 Kč

Nejlepší váha, kterou jsme kdy měli, je teď k dostání v Ladírně!

4 skladem

Pokud hledáte přesnou a spolehlivou váhu, tak tato je ta pravá. Má přesnost 0,01 gramu a i tak zvládne vážit do 500 gramů, ostatní váhy s touto přesností často použijete jen do 100 gramů. K této váze též dostanete dvě průhledné plastové nádoby na vážení, které zároveň slouží jako ochrana celé váhy. Přitom má váha stále velmi příjemné kompaktní rozměry.

Digitální váha se hodí na vážení různých bylinek či extraktů. Je dostatečně přesná na dávkování jedné dávky, samozřejmě záleží na produktu, každopádně tato váha je velmi přesná, váží s přesností na setinu gramu, což vám nejspíš bude stačit i na bylinkové extrakty jako ibogain. Váha zvládne vážit maximálně do hmotnosti 500 gramů včetně nádoby, ve které vážíme. Této funkci se říká tare, díky které můžeme vážit i s nádobou a váha automaticky odečítá hmotnost nádoby. Hodnotu 500 g není radno překračovat, nicméně výrobce uvádí ochranu přetížení. Rozlišení váhy, čili jeden dílek je 0,01 gramu. Dodává se včetně 2 baterií rozměru AAA. Jedná se o kvalitní výrobek a výrobce poskytuje 10 letou záruku.

Funkce: tare / zero, ochrana přetížení, automatické vypnutí po 3 min, volba jednotky

Jedinečnou a pro nás nedocenitelnou vlastností váhy je, že je možné zcela vypnout automatické vypínání! Nebude se Vám tak stávat, že se váha vypne uprostřed vážení. Nicméně je potřeba počítat s tím, že pokud váhu zapomenete vypnout, tak velmi rychle vyčerpá baterii. Automatické vypínání se odnastaví následujícím postupem:

  1. Váhu vypneme
  2. Stiskneme a držíme tlačítko M a přerušovaně stiskáváme tlačítko pro zapnutí.
  3. Jakmile displej ukáže 180, tak tlačítka pustíme. To číslo vyjadřuje počet sekund, po kterých se váha vypíná. Teď máme nastavené 180 sekund – 3 minuty.
  4. Tlačítkem M nastavíme požadovaný čas, pro odnastavení vypínání nastavíme čas 0.
  5. Volbu potvrdíme tlačítkem pro zapnutí.
  6. Váha ukáže Pass na znamení, že se volba uložila.

Parametry

Typové označení: NV-500-SL

Maximální váživost: 500 g

Rozlišení (dílek): 0,01 g

Celkové rozměry: 12,7 x 10,5 x 2 cm

Rozměry vážící plochy: 100 x 100 mm

Velikost displeje: 42 x 13 mm

Zdroj: 2 baterie AAA (součástí balení)

Záruka: 10 let

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.