Vykuřovadlo bílá šalvěj – svazek XS (12 cm, 20-25 g)

150 1 200  vč. DPH

  • EUR: € 5,9 - € 47,2

Stonek s lístky bílé šalvěje, připravený k očisťování lidí či prostoru, nabízíme balení 1, nebo zvýhodněných 5 či 10 svazků.

Popis

Američtí indiáni ji považují za jednu z nejposvátnějších bylin a velmi účinnou medicínu. Je ceněna hlavně pro své očistné účinky a používá se jako vykuřovadlo.

Šalvěj velmi dobře pročišťuje místnosti i různé předměty, dokáže ale také léčit naši duši a pomoci při hledání cesty ve vlastním životě.

Vůně při vykuřování je velmi jasná, typicky kořeněná.

Ovlivňuje ducha a posiluje paměť.

Každý svazek má cca 25-30 g, je průměrně 12 cm dlouhý

Použití

Zapalte, nechte mírně rozhořet, poté plamen sfoukněte a nechte doutnat.

Dbejte prosím dostatečné bezpečnosti při manipulaci s hořícím ohněm a vykuřovadlem. Samozřejmostí je položit po zapálení svazek na bezpečný nehořlavý povrch.

Místo původu

USA

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Tabulka velikostí

 

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.