WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Zdeňka Jordánová: Moje peníze aneb “Chudoba není ctnost, ale nemoc”

moje-penize-zdenka-jordanovaMoje peníze… Zbavte se závislosti na penězích, nejlépe tím, že je prostě a jednoduše budete mít. Zbavte se té hloupé výmluvy „Nemám na to peníze“, kvůli které nemůžete jít za svým cílem, nemůžete se projevit a být šťastni.

Peníze nejsou cílem, ale prostředkem. Peníze jsou vyjádřením naší vlastní ceny a naší účasti na dění světa. Peníze nad vámi nemají moc, pokud to nebudete chtít. Peníze jsou jen vaším zrcadlem a sčítají vaše záměry. Změňte proto své záměry! Máte tu moc! Buďte bohatí! Objevte svůj potenciál a naplňte své sny!

Přijměte peníze do svého života a dovolte jim, ať pracují pro vás! Jste jedinečné a důležité bytosti, jste cenní a úžasní, dovolte si svobodně se vyjádřit.

Útlá malá knížka, ale hluboce pravdivá svým obsahem. Přemýšlím, jak nejlépe popsat její autorku, paní Zdeňku Jordánovou. Dalo by se o ní říci, že je spisovatelka (vyšlo jí už 17 knih!), individuální poradkyně, že vede úspěšné semináře… Neznám ji osobně, ale znám ji z její tvorby, a tak vím, že je především vědomá tvůrkyně svého života, že prostě JE. Je Láska, Radost, Harmonie, Hojnost 🙂

Autorka o sobě

Miluji svoji práci, svoje přátele, svoje koně. Miluji svoji rodinu a také svoji velkou vesmírnou rodinu. Také miluji nádherná setkání a opravdové možnosti. A nejvíce ze všeho mě těší, že opravdovou možnost máme všichni! Vážně všichni! Cítit se dobře tady na Zemi! Dáváme si ji totiž sami! A to je na tom to nejúžasnější. Můžeme si vzpomenout na to, co už dávno víme…

S láskou Zdeňka

Bibliografická citace:

Jordánová, Zdeňka. Moje peníze, aneb, “Chudoba není ctnost, ale nemoc”. 1. vyd. Praha: Vodnář, 2004. 111 s. ISBN 80-86226-50-6.

Kniha k zakoupení v e-shopu Ladírny.cz

2 thoughts on “Zdeňka Jordánová: Moje peníze aneb “Chudoba není ctnost, ale nemoc”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *