WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Věrnostní program

Jsme moc rádi, že vám, našim zákazníkům, můžeme dlouhodobě nabízet naše produkty, zejména kvalitní a čisté bylinky z celého světa, a že se k nám rádi vracíte.

Připravili jsme pro vás následující věrnostní program, do kterého se můžete zapojit. Program spouštíme od 1. července 2019. 

Skupiny programu

  • Zákazník bez registrace
  • Registrovaný zákazník (“Andělé”)
  • Velký Fanoušek Ladírny (“Bazilišci”)
  • Přítel Ladírny (“C”)
  • Prodejce s IČ (“Draci”)

Abyste mohli využívat věrnostní program, je nutné si nejprve vytvořit zákaznický účet, do kterého se před každým nákupem přihlásíte. Poté bude systém automaticky evidovat výši vašich objednávek a na základě obratu za 90 dní můžete postoupit do další skupiny s výhodnější cenou. Výši svého obratu vidíte po přihlášení v zákaznické administraci a o postoupení do další úrovně vás také informujeme e-mailem.

Jak systém Věrnostního klubu Ladírny funguje?

1. krok Registrace

Máte-li zájem zapojit se do věrnostního klubu Ladírny, první důležitý krok je zaregistrovat se zde na této stránce. Tím získáte okamžitě slevu 5% a poštovné zdarma při objednávce nad 2 000 Kč.

REGISTROVANÝ ZÁKAZNÍK

Podmínky pro zařazení: registrace na eshopu
Jako registrovaný máte poštovné zdarma na objednávku nad 2.000,-
Na konci kvartálu sečteme výši vašich objednávek a pokud součet překročí částku 4.000,- Kč přivítáme vás ve skupině Ekokozí fanoušek.
Výše objednávek za čtvrt roku bude více jak 4000,- přecházíte do skupiny Ekokozí fanoušek. Výše objednávek za čtvrt roku bude méně jak 4000,- nic se pro vás nemění a zůstáváte ve skupině Registrovaný zákazník.

EKOKOZÍ FANOUŠEK

Ekokozí fanoušek má na všechny objednávky nad 500,- Kč dopravu zdarma. Na konci kvartálu sečteme výši vašich objednávek a pokud součet překročí částku 4.000,- Kč zůstáváte Ekokozím fanouškem i na další období a stále máte na všechny své objednávky nad 500,- Kč poštovné zdarma. Překročí-li součet vašich objednávek částku 10.000,- Kč, můžete přejít do skupiny Nadšený výrobce.
Výše objednávek za čtvrt roku bude méně jak 4.000,- přecházíte do skupiny Registrovaný zákazník. Výše objednávek za čtvrt roku bude více jak   4.000,- zůstáváte ve skupině Ekokozí fanoušek. Výše objednávek za čtvrt roku bude více jak 10.000,- přecházíte do skupiny Nadšený výrobce.

NADŠENÝ VÝROBCE

V této kategorii obdržíte slevu 10% na každou objednávku a poštovné máte zdarma u objednávek nad 5.000,- Kč. Minimální výše objednávky, pokud chcete vstoupit do této skupiny, je 5.000,- Kč. Na konci kvartálu sečteme výši vašich objednávek a pokud součet překročí částku 30.000,- Kč přivítáme vás ve skupině Profesional.
Výše objednávek za čtvrt roku bude méně jak 4.000,- přecházíte do skupiny Registrovaný zákazník. Výše objednávek za čtvrt roku bude více jak 4.000,- přecházíte do skupiny Ekokozí fanoušek. Výše objednávek za čtvrt roku bude více jak 10.000,- zůstáváte ve skupině Nadšený výrobce. Výše objednávek za čtvrt roku bude více jak 30.000,- přecházíte do skupiny Profesional.

PROFESIONÁL

V této skupině vás čeká poštovné zdarma na vaši objednávku v jakékoliv výši a 15% sleva. V této skupině není povinna minimální výše objednávky, tedy na každou vaši objednávku dostanete 15% slevu a poštovné zdarma.
Výše objednávek za čtvrt roku bude méně jak 4.000,- přecházíte do skupiny Registrovaný zákazník. Výše objednávek za čtvrt roku bude více jak 4.000,- přecházíte do skupiny Ekokozí fanoušek. Výše objednávek za čtvrt roku bude více jak 10.000,- přecházíte do skupiny Nadšený výrobce. Výše objednávek za čtvrt roku bude více jak 30.000,- zůstáváte ve skupině Profesional.

Program spouštíme od 1. března 2017