WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

U jednoho stolu s Dr. Semirem Osmanagićem PhD. aneb rozhovor o duchovnu, pyramidách, mimozemšťanech, budoucnosti lidstva…

Kdo je Semir Osmanagić (Sam Osmanagich)?

V roce 2005 Dr. Sam Osmanagich, profesor antropologie na americké univerzitě v Bosně, objevil, že v bosenském údolí u města Visoko, které se nachází asi třicet kilometrů severně od Sarajeva, se nachází pyramida zarostlá vegetací vysoká 220 metrů s délkou stran více než 360 metrů. Je podivuhodná v mnoha ohledech. (Pokud jste o ní dosud nic neslyšeli, podívejte se na tento dokumentární film, kde se dozvíte vše důležité).

Jeho projekt otevírá mysl lidem na celém světě. Objevy v bosenském údolí pyramid ve Visoku jsou zcela převratné z pohledu dosavadní archeologie, historie i spirituality. 

Další články a videa týkající se Dr. Semira Osmanagiče PhD.

Návštěva Semira Osmanagiće v České republice

Semir v rámci svého výzkumu a přednáškové činnosti cestuje po celém světě, pravidelně již několik let také navštěvuje Českou republiku. Dostala se ke mně informace, že má Semir ve Zlíně veřejné přednášky, a protože jsem v kontaktu s Danielou Valíkovou, která vydala Semirovu knihu, domluvili jsme se, že zdokumentuji a zveřejním na Youtube kanálu Ladírna.cz a na tomto webu tři rozsáhlé přednášky na zajímavá témata. (Tyto přednášky budete moci zhlédnout do konce ledna 2016)

Se Semirem v autě a u jednoho stolu

V průběhu natáčení ve Zlíně a jeho okolí jsem měl příležitost se se Semirem blíže seznámit a podrobně si s ním pohovořit o různých tématech v autě, při natáčení, u jídla… Děkuji Vesmíre za toto setkání, je to pro mě velký splněný sen (Před několika měsíci jsem s ním viděl tento dokument, hned jsem si říkal, že by bylo úžasné se s ním potkat osobně a třeba s ním i natočit video 🙂 )

Měl jsem domluvené, že se Semirem mohu natočit soukromý rozhovor. A protože o pyramidách existuje mnoho videí a mnoho informací je řečeno, ptal jsem se Semira na jeho osobní názory a zkušenosti. Video se (aspoň podle mě) moc povedlo 🙂

V tomto úžasném rozhovoru se Semirem Osmanagičem se dozvíte např.:

  • proč se věnuje tématu starověkých pyramid
  • zda cítí energie na takovýchto místech
  • zda a jak medituje
  • co si myslí o tom, kdo vytvořil starověké pyramidy
  • jaký je jeho pohled na mimozemské civilizace
  • co si myslí o životě po smrti
  • jaké jsou jeho vize a vhledy k současné situaci a budoucnosti planety
  • a mnoho dalšího.

Video má české titulky a trvá 23,5 minut, můžete ho zhlédnout zde:

Další články a videa týkající se Dr. Semira Osmanagiče PhD.

Posledních několik kusů knihy Pyramidy světa a bosenské údolí pyramid Semira Osmanagiče:

Kniha, kterou napsal objevitel bosenských pyramid Dr. Semir Osmanagić, Ph.D., profesor antropologie na americké univerzitě v Bosně, má dvě části.

V první se věnuje zajímavým nepříliš známým pyramidám a pyramidovým komplexům po celém světě. Druhá část knihy se podrobně věnuje pyramidovému komplexu v Bosně u města Visoko. Dozvíte se nejdůležitější výsledky z vědeckého a archeologického výzkumu, na kterém se podílí vědci z celého světa, a závěry mezinárodních vědeckých konferencí. Všechny vědecké interdisciplinární výzkumy jednoznačně potvrzují, že kopce u Visoka jsou lidskou rukou postavené pyramidy, nikdo však neví, za jakým účelem a jakou civilizací byly vytvořeny.

Aktuální informace: Skladem mám posledních několik kusů této knihy, po vyprodání budou knihy k dispozici pouze na akcích Daniely Valíkové a ve Zlíně. Nakupujte včas zde

Další články a videa o posvátné geometrii

Chcete proniknout hlouběji do posvátné geometrie?

Vyučuji posvátnou geometrii online prostřednictvím článků, videí a online webinářů zdarma. Chcete-li, mohu vás informovat vždy, když vytvořím něco nového:

[newsletters_subscribe list="7" button="Přihlašuji se k informacím o posvátné geometrii"]

Posvátná geometrie na Facebooku

Facebook

Přidejte se do facebookové skupiny Posvátná geometrie.

Dejte lajk stránce Posvátná geometrie kolem nás a v nás, kde pravidelně publikuji příspěvky, obrázky a videa na toto téma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *