WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Porovnání vody s kamínky s vodou s Květem života

Už dlouho ve mně klíčila myšlenka, založit e-shop, kde bych prodával to, co mám ověřené sám na sobě – produkty, týkající se posvátné geometrie, ale i knihy, které mi přijdou skvělé a další zajímavé věci. Vytvořit weby i e-shopy je pro mě snadné, a tak jsem vytvořil a spustil e-shop.

Revitalizování vody Květem života

Voda, která se revitalizuje v karafách s Květem života nebo ve skleničkách, je opravdu výborná. Kamarádka Dáša Halotová si udělala radost a koupila si ode mě karafu Alladin Gold a skleničku Mythos Gold, jsem moc rád, že souhlasila s natočením krátkého videa, kde porovnává chuť vody ze džbánu s několika kamínky, a revitalizovanou vodou ze skleničky Mythos Gold.

Dáša, která má zkušenosti s “různými vodami” (diamantovou, křišťálovou), nyní používala k harmonizování vody džbánek s kamínky, po ochutnání vody z karafy Alladin a skleničky Mythos s Květem života ráda konstatovala, že voda s Květem života prostě chutná ještě mnohem lahodněji než kamínková voda, je rychleji připravená (voda se revitalizuje již za 3 minuty!) a je to opravdu mnohem jednodušší (není potřeba řešit kamínky – skladovat je, omývat apod.).

Porovnání vody s kamínky a vody s květem života

Voda ze džbánku s kamínky

Dáša vodu popisuje takto: “Taková jako lahodná…”

Voda ze skleničky s Květem života

Když Dáša ochutnala vodu ze skleničky, ohodnotila ji takto: “A to je zajímavé, že tato má takovou jako kdyby nasládlejší příjemnější chuť.”

Karafy s Květem života v různých velikostech

_vyrd12_20Golden-20-202-20glassesKarafa Alladin Gold se zlatým symbolem Květu života, o objemu 1,3 litru.

Toto je karafa vhodná do každé domácnosti. Velmi doporučuju si ji zakoupit a používat, protože voda z ní chutná opravdu božsky 🙂

Kromě toho máme v nabídce i větší karafy – o objemu 2,3 litru Alladin Family Gold.

Sklenička s Květem života

_vyr_206210_Mythos-GoldZákladní sklenička se jmenuje Mythos Gold a pojme čtvrt litru vody. Když jsme ochutnávali vodu z karafy a vodu ze skleničky, nepoznali jsme žádný rozdíl, takže pokud nechcete hned investovat do karafy, kupte si alespoň tuto skleničku za 222 Kč, protože je to bohatě dostačující k revitalizování vody pro každodenní používání.

Cestovní láhev, hrníčky

Na cestování je karafa samozřejmě trošku nepraktická, naštěstí existuje cestovní láhev s bílým květem života v praktickém korkovém obalu, takže skleněná láhev i voda v ní je naprosto v bezpečí.

_vyrp16_90lagonea---s-korkemkopie_vyr_87salka-shinno-03-l

Těším se, že Vám pomůžu zharmonizovat vodu

Těším se na to, že Vám mohu zprostředkovat skvěle chutnající harmonickou lahodnou vodu, podpořenou energií Květu života, nejdůležitějším symbolem posvátné geometrie.

Petr Macháček

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *