img_8559Je tady již jedenáctý měsíc v roce a je zajímavé, jaký bude mít na nás vliv. Podle numerologie má energii č. 2 a zažíváme jej jako měsíc družnosti, vzájemné spolupráce a projevování laskavosti. V říjnu jsme si měli uvědomit, že máme schopnost být zdravě nezávislí na druhých, tj. umíme se postarat sami o sebe v každodenním životě a nemusíme stále žádat o pomoc druhé. A to tak, že dokážeme projevit jistou emocionální sílu, která nás ponouká k tomu, abychom asertivně dali najevo, co potřebujeme pro svůj život a chopili se nových příležitostí, které nám vstupují do života, a naplno se účastníme svého života v přítomnosti.

img_8561Nyní je zde listopad, poslední podzimní měsíc a Podzim přechází do své vrcholící fáze. Příroda hýří barvami od zelené po červenou až do zlatavé i hnědé a listí opadává ze stromů. Přestože rána už jsou chladnější, sluníčko se ještě nevzdává a vysílá na nás silou svých paprsků teplo a energii, což všichni moc k životu potřebujeme, a proto mu buďme vděčni a vstřebávejme dosyta sluneční svit. No a samozřejmě, že k této době patří i podzimní plískanice, mlhy a první mrazíky, což se snažme přijímat s pochopením, neboť i toto je pro tohle období typické a důležité.

A čím se máme v tomto čase zabývat my všichni? Přichází nám období, kdy už si naplno uvědomujeme, že jsme součástí Jednoty, žijeme jeden pro druhého, vzájemně se ovlivňujeme, a proto je dobré, když budeme vůči sobě laskaví a budeme navzájem spolupracovat. A protože nám právě začíná doba dušičková, vzpomeňme si prosím i na své drahé zesnulé, kteří s námi prožili své životní okamžiky a tím, že pro ně zapálíme svíčku, jim dáme najevo, že jsme na ně nezapomněli, neboť v našich srdcích stále zůstávají s námi.

Využijme tento čas i na společné sdružování se svými přáteli, rodinou či jen bližními svými, které denně potkáváme na našich cestách životem. Upřednostňujme nyní především týmovou práci, protože díky společnému dílu, které děláme s láskou, více dokážeme. Naplno vnímejme vztahy, které vytváříme a žijeme v nich každý den a věnujme se jim pokud možno láskyplně a s klidem v srdci. Snažme se také být tolerantní ke slabostem druhých, taktní a tolerantní a vytvářejme tak vzájemnou harmonii.

A co pro sebe můžete udělat v listopadu?

img_8577Buďte laskaví a ohleduplní k sobě i bližním svým. Pochopte, že v tomto období ničeho nedosáhnete, když budete usilovat o to vše zvládnout sami a požádejte o pomoc druhé lidi, kdykoli ji budete potřebovat. Věnujte se týmové práci, kterou budete společně vytvářet s láskou a ve vzájemné harmonii. Osvojte si umění diplomacie, které vede k lepšímu jednání s lidmi a oboustrannému porozumění. Často si opakujte moudrá to Kristova slova „miluj bližního svého jako sebe samého“ a vneste je do svého života. Vězte, že pokud si budete naplno uvědomovat, že ve svém životě potřebujete dobře vycházet se všemi lidmi jako bližními svými a stanete se trpělivějšími, laskavějšími a tolerantnějšími ve vztazích, bude se k vám toto láskyplné jednání navracet, neboť co ze sebe vydáte, vrátí se obratem k vám zpátky, a to na základě karmického zákona, jak zaseješ tak také sklízíš.

A teď pozitivní myšlenka na závěr:

Jsem součástí Jednoty a uvědomuji si: nejsem na světě sám, žijeme jeden pro druhého, tím se vzájemně ovlivňujeme, a proto je dobré, když navzájem s láskou spolupracujeme…

Přeji vám, ať jste družní a s láskou spolupracujete s ostatními.

Dáša Halotová, numerologie-hadanka.cz

Zajímá vás numerologie?

Pošleme vám nové články a videa od Dáši Halotové, pokud na sebe necháte e-mail:

Napsat komentář