WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Numerologické okénko: Červenec 2016 – měsíc uvědomování si víry a získávání zkušeností

Numerologické okénko Dáši Halotové na měsíc červenec 2016

Je tady již sedmý měsíc v roce a je zajímavé, jaký bude mít na nás vliv. Podle numerologie má energii č. 7 a zažíváme jej jako měsíc uvědomování si víry a získávání zkušeností.

V červnu jsme si měli naplno uvědomit, že je velice důležité ke všemu v životě přistupovat s láskou a vytvářet tak mezi všemi vzájemnou harmonii. Proto máme vždy začít sami u sebe, neboť LÁSKA je podstata všeho, a když tedy sami sobě budeme dávat dostatek péče a lásky, žít v harmonii, pak ji teprve můžeme rozdávat i mezi ostatní.

Proto je dobré se zaměřit na naše vztahy, věnovat se svým milovaným, rodině, našim blízkým a přátelům a snažit se spolu žít v láskyplném souznění i s celou naší matičkou Zemí.

Nyní je zde červenec, druhý letní měsíc a Léto se již plně chopilo své vlády. Děti se mohou radovat z prázdnin, které jim právě začínají a dospělí zase těšit na období dovolené, kdy si budou užívat zaslouženého odpočinku. V přírodě se vše krásně zelená, kvete a z květů také postupně zrají plody, jež si můžeme ke své spokojenosti vychutnat podle libosti.

Ptáčkové nám denně vyzpěvují své melodie, tak se zkusme zaposlouchat do jejich zpěvu, který dělá radost našim duším. Sluníčko nás stále hřeje svými blahodárnými paprsky a předává nám tak láskyplnou energii, která je tolik potřebná pro naše celkové zdraví. A my mu za to buďme vděčni, neboť to pro nás dělá bezpodmínečně.

S pochopením přijímejme také dny, které nám proprší a přinesou s sebou i letní bouřky, jež nám zase krásně pročistí vzduch.

A čím se máme v tomto čase zabývat my všichni?

Právě nastává období, kdy máme dojít k tomu, jak je pro nás důležitá víra, ať je jakákoliv, např. v Boha, Vesmír, Osud, Anděly či v samy sebe, neboť vše je jedno. A také budeme prověřováni v různých životních situacích, jestli dokážeme věřit naplno a to na základě okolností, kterými je potřeba projít, abychom získávali vlastní zkušenosti. To vše nás má také přivést k tomu, ať se navrátíme do sebe sama ke svým vlastním vnitřním zdrojům, a tak přijdeme na to, že v jádru jsme dostatečně silní si se vším v životě poradit i bez pomoci ostatních.

A co pro sebe můžete v červenci udělat nejlepšího?

Uvědomte si, že víra je pro vás velmi důležitá, neboť pokud věříte, tak máte pro co žít.

Nechte se s důvěrou vést svým vnitřním hlasem a plně se mu oddejte, neboť vás vždy správně vede a vy tak poznáte, co máte dělat a jak se zachovat.

Nezabývejte se nyní přehnaně prací ani financemi, není pro to vhodné období.

Věřte, že cokoli budete potřebovat, bude vám dáno. Pochopte, že teď není dobré riskovat a plýtvat svou energií, ale naopak se snažte čerpat jí z přírodních zdrojů a každý den si najděte čas pro rozjímání a naslouchání své duši.

Vězte, že pokud budete mít velkou víru a budete vše prožívat na základě svých zkušeností, pocítíte v sobě hlubší sebedůvěru a vnitřní sílu, že vše zvládnete, což je důkazem k navrácení se ke svým vlastním vnitřním zdrojům a tedy v sebe sama.

A teď pozitivní myšlenka na závěr:

Naplno prožívám svou víru a ta mi pomáhá při získávání nových zkušeností, kterými potřebuji projít a tím radostně a s láskou žít…

Přeji vám, ať si naplno uvědomujete svou víru a s radostí získáváte životní zkušenosti.

Dáša Halotová

Další články a videa s numeroložkou Dášou Halotovou

 

Zajímá vás numerologie?

Pošleme vám nové články a videa od Dáši Halotové, pokud na sebe necháte e-mail:

[newsletters_subscribe list="5" button="Přihlašuji se k informacím o nových článcích"]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *