Sinicuichi (Heimia salicifolia), extrakt 10x

 7,8 42,8 vč. DPH

  • CZK: 200 Kč - 1 100 Kč

Vyčistit

Popis

Sinicuichi, česky heimie vrbolistá, latinsky Heimia salicifolia, anglicky Sun Opener, je keř pocházející ze Střední Ameriky, řadí se do čeledi kyprejovitých (Lythraceae), dorůstá velikosti 0,6-2 metry.

Ve Střední Americe rostlinu tradičně užívali aztéčtí kněží a šamani pro navození stavů věštění a k návratům vědomí do minulosti, tvrdí se, že sinicuichi umožňuje aktivovat vzpomínky na zážitky z prenatálního období. Sinicuichi je také nazývána „sluchovým halucinogenem“, protože způsobuje, že zvuky doléhají zdeformovaně a z velké dálky. Účinky bývají často popisovány jako euforické, relaxační a celkově příjemně unavující.

Další informace o této rostlině naleznete např. v Herbáři na webu Chrisantem.cz:

Sinicuichi (Heimia salicifolia) – „sluchový halucinogen“

 

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.