Sinicuichi (Heimia salicifolia), extrakt 10x

8,00 44,00  vč. DPH

Zrušit výběr

Popis

Sinicuichi, česky heimie vrbolistá, latinsky Heimia salicifolia, anglicky Sun Opener, je keř pocházející ze Střední Ameriky, řadí se do čeledi kyprejovitých (Lythraceae), dorůstá velikosti 0,6-2 metry.

Ve Střední Americe rostlinu tradičně užívali aztéčtí kněží a šamani pro navození stavů věštění a k návratům vědomí do minulosti, tvrdí se, že sinicuichi umožňuje aktivovat vzpomínky na zážitky z prenatálního období. Sinicuichi je také nazývána „sluchovým halucinogenem“, protože způsobuje, že zvuky doléhají zdeformovaně a z velké dálky. Účinky bývají často popisovány jako euforické, relaxační a celkově příjemně unavující.

Další informace o této rostlině naleznete např. v Herbáři na webu Chrisantem.cz:

Sinicuichi (Heimia salicifolia) – „sluchový halucinogen“

 

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.


    Přepněte si měnu
    EUR Euro