WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Směs rapé Katukina Nokekoi Red Tsunu, lahvička 5 g

355  vč. DPH

  • EUR: € 14,4

Novinka od 15.9.2022!

26 skladem

Směs rapé  RED TSUNU od brazilských indiánů kmene Katukina nám zaslal náš přítel Rafa. Je to velmi speciální a jedinečné rapé, velmi silné.

Rapé je připraveno ze silného brazilského tabáku Mapacho (Nicotiana rustica) a popelu ze stromu Red Tsunu – Červené Tsunu. Jedná se o velmi vzácnou varietu stromu Tsunu (Platycyamus regnelii), toto Red Červené) Tsunu, na rozdíl od běžného Tsunu, které se hojně vyskytuje v celé Amazonii, se nevyskytuje ve všech částech amazonské džungle, vyskytuje se pouze v některých částech Rio Gregorio a Tarauacá. Největší vizuální rozdíl mezi oběma druhy je v tom, že Red (Červené) Tsunu má tmavší barvu na vnější kůře stromu a také uvnitř dřeva, protože dřevo Tsunu je světlé, červený strom Tsunu má oranžové – téměř až červené dřevo. Jinak jeho listy a celkový vzhled stromu vypadají úplně stejně jako obvyklé Tsunu (Platycyamus regnelii).

Obecně se používá k obřadům a léčebným procedurám domorodých šamanů a léčitelů, z kmenů Katukina a Shawandawa. Stařešinové říkají, že Tsunu rapé nám pomáhá dostat se do kontaktu s duchem džungle a slouží také k uvědomění si svých pocitů a motivů svého chování. Se správným úmyslem je pro nás také velmi dobré pro obnovení spojení s přírodou a Matkou Zemí. Některé z jeho léčivých vlastností také fungují při léčbě nosních obtíží, jako je sinusitida a rýma, a pomáhají lidem žijícím ve městě lépe dýchat. Má silný účinek na fyzické tělo, čistí dimenze našeho energetického pole a dává sílu našemu mentálnímu a duchovnímu já, abychom se soustředili na naše léčivé a životní procesy.

Kmen Katukina

Kmen Katukina je domorodá skupina, která obývá jihozápadní brazilský stát Acre. Jsou tradičními nositeli znalostí o rapé v brazilské Amazonii. Lidé z Katukiny se nazývají “Lidé z nebe, lidé ze slunce a lidé z vydry”. Když lid z Katukiny sdílí své rapé, nastává příležitost pro komunikaci s vyšší úrovní. Věří, že za nimi sestupují nebeští duchové, aby dohlíželi na písně, tance a realitu pozemského světa.

Balení: lahvička s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Katukina

Další zdroje informací

O užívání medicíny Rapé, dotazy a odpovědi, zajímavosti…

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.


Recyklace lahviček na rapé

Máte doma prázdné lahvičky na rapé? Zašlete nám je (pokud možno vypláchnuté a bez cedulky) na naše náklady, rádi je znovupoužijeme.

Jak na to?

Pokud máte doma více než pět prázdných lahviček na rapé, napište nám zprávu na e-mail info@ladirna.cz nebo na WhatsApp / Signal +420 777691046. Pošleme vám číselný kód pro zpětnou zásilku Zásilkovny, poštovné platíme my. Lahvičky dejte do nějaké obálky a předejte na jakoukoliv pobočku sítě Zásilkovna.cz / Packeta.sk, která umožňuje službu reklamačního asistenta.

Pokud nám pošlete 5 a více lahviček, za každou dostanete slevový kupón 10 Kč na další objednávku libovolného zboží na Ladírně.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.