WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Kanamari Jaguar Tree (Macambo – Bílé kakao), rapé VZOREK, 0,2 g

22  vč. DPH

  • EUR: € 0,9

Toto rapé je naprosto jedinečné, příjemné, silné a uvolňující, přináší dobrou náladu.

106 skladem

Rapé Kanamari Jaguar Tree je naprosto jedinečné a prostě úžasné. Obsahuje kromě tabáku Nicotiana rustica druhou rostlinnou složku, a to popel z rostliny Macambo, kterému se obvykle říká “Jaguáří strom”, botanicky se jedná o Theobroma bicolor, v češtině se setkáváme s označením “bílé kakao”, nebo též “divoké kakao”.

Macambo je divoce rostoucí příbuzný známého kakaovníku (Theobroma cacao). Macambo může přinést příjemné sny a dobrou náladu, lidé Kanamari používají toto “jaguáří rapé”, když je vhodné podpořit rozproudění elánu a nadšení do života a pročistit zanesená centra životní síly.

Rapé připravila osobně žena jménem Raimunda Kanamari, je to sedmdesátiletá žena, která žije v brazilské džungli v komunitě Umariaçú v horní části řeky Itaquaí. Je jedna z mála, která připravuje rapé tradičním způsobem. Zná mnoho receptů rostlin, ví, jak připravit speciální kombinace pro různé příležitosti. Naučila se to od starších své komunity a celý život tuto činnost rozvíjí a přivádí k dokonalosti. Některé rostliny si sama pěstuje, jiné vyhledává v džungli.

Indiánský kmen Kanamari (příbuzní kmene Katukina) žije v dolním amazonském regionu Peru a Brazílie hluboko uvnitř amazonského deštného pralesa. V Brazílii je v současné době odhadováno na 2 800 indiánů Kanamari. Lidé Kanamari mají hluboké a bohaté přirozené znalosti a schopnosti, které si uchovávají a předávají po generace. Žijí daleko od vlivů moderní civilizace. Označují se jako Canamari nebo Tukuna, což znamená “lidé”. Lidé Kanamari jsou známí léčitelé (curanderos), jejich poznávací znak je potetovaný obličej. Zajímavostí je, že lidé Kanamari věří, že byli před dávnou dobou stvořeni bytostmi Tamakori, ti poté odešli a vytvořili jinde bílé lidi.

Vzorek

Tento produkt je vzorek. Běžné balení stejného rapé najdete zde. Všechny dostupné vzorky rapé jsou zde.

Balení: Vzorek v plastové zkumavce – 0,2 g rapé – jedna dávka

Omezení prodeje: Vzorky rapé prodáváme vždy pouze po jednom kuse od každého druhu na jednu objednávku. Pokud máte zájem o více kusů stejného druhu (např. pro kamarády), tak se domluvíme individuálně. Kontakty zde nebo pište do mailu s potvrzením objednávky. Je nutné domluvit se ještě před zaplacením! Jedna objednávka může mít více druhů rapé. Děkujeme za pochopení.

Země původu: Brazílie, kmen Kanamari

Doplňující informace

O užívání medicíny Rapé, dotazy a odpovědi, zajímavosti…

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.


Recyklace lahviček na rapé

Máte doma prázdné lahvičky na rapé? Zašlete nám je (pokud možno vypláchnuté a bez cedulky) na naše náklady, rádi je znovupoužijeme.

Jak na to?

Pokud máte doma více než pět prázdných lahviček na rapé, napište nám zprávu na e-mail info@ladirna.cz nebo na WhatsApp / Signal +420 777691046. Pošleme vám číselný kód pro zpětnou zásilku Zásilkovny, poštovné platíme my. Lahvičky dejte do nějaké obálky a předejte na jakoukoliv pobočku sítě Zásilkovna.cz / Packeta.sk, která umožňuje službu reklamačního asistenta.

Pokud nám pošlete 5 a více lahviček, za každou dostanete slevový kupón 10 Kč na další objednávku libovolného zboží na Ladírně.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.