Směs rapé Fulni-o Jurema Branca (Bílá Mimosa) z Brazílie

400 1 080  vč. DPH

  • EUR: € 15,7 - € 42,4

Popis

Jurema branca (neboli Mimosa verrucosa, z čeledi bobovité) je “Mistrovská rostlina” skutečně úžasné síly. Je to další zástupce rodu mimosa (citlivka), známější je mimosa hostilis, tu máme na Ladírně ve formě drceného kořene a kůry z kmene.

Rostlině Jurema branca se také říká Jurema De Oieras, lze ji nalézt pouze v Brazílii.

JUREMA v této směsi působí velmi, řekněme, “létavě”, budete se cítit jako by povzneseni do oblak… Je to jedno z nejsilnějších rapé, které máme v nabídce. Používají ho domorodci z Pernambuca v Brazílii, domorodého kmene Fulni-o. Pracují s medicínou Jurema a seu (rapé z Mimosy) již mnoho tisíc let.

Rapé může velmi napomoci při duchovním rozvoji. Pro použití tohoto rapé je velmi důležité, aby byl člověk připraven rapé přijmout, aby ho užíval s respektem a pokorou, ne ledabyle. Pro plné vstřebání efektu medicíny je vhodné mít „čisté“ tělo, být v klidném prostředí a hlavně s jasným záměrem, ponechat prostor, ať medicína pracuje.

Jurema nám dává příležitost být více tím, kým jsme, a pomáhá posilovat naši komunikaci a rozvíjet harmonii s Velkým Duchem a Matkou Zemí. U lidí, kteří užili toto rapé během ceremonií s ayahuascou, bylo pozorováno, že přináší poctivé čištění a harmonický růst aurického pole. Rapé se dá ale samozřejmě použít kdykoliv.

Rapé Jurema nabízí také sílu naslouchat s pozorností a péčí našim vlastním pocitům, pomáhá rozvíjet schopnost empatie a soucítění. Tato kvalita se dá zažít téměř vždy po setkání s Juremou, ať už se jedná o rapé z mimosy verrucosa nebo mimosy hostilis, nebo čaj z kořene nebo kmene.

Vzorek

U tohoto rapé je k mání i vzorek. Najdete ho zde. Všechny dostupné vzorky rapé jsou zde.

Balení: Skleněná lahvička s 5 nebo 15 g rapé

Země původu: Brazílie, kmen Fulni-o

Další zdroje informací

O užívání medicíny Rapé, dotazy a odpovědi, zajímavosti…

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: Použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.


Recyklace lahviček na rapé

Máte doma prázdné lahvičky na rapé? Zašlete nám je (pokud možno vypláchnuté a bez cedulky) na naše náklady, rádi je znovupoužijeme.

Jak na to?

Pokud máte doma více než pět prázdných lahviček na rapé, napište nám zprávu na e-mail info@ladirna.cz nebo na WhatsApp / Signal +420 777691046. Pošleme vám číselný kód pro zpětnou zásilku Zásilkovny, poštovné platíme my. Lahvičky dejte do nějaké obálky a předejte na jakoukoliv pobočku sítě Zásilkovna.cz / Packeta.sk, která umožňuje službu reklamačního asistenta.

Pokud nám pošlete 5 a více lahviček, za každou dostanete slevový kupón 10 Kč na další objednávku libovolného zboží na Ladírně.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.