Obal na notebook “Delfíni”

577 633  vč. DPH

  • EUR: € 22,7 - € 24,9

Popis

Chraňte svůj notebook stylově - získejte tento pohodlný a lehký obal na notebook!

Aby nedošlo k poškrábání, obsahuje vnitřní polstrovaný zip a jeho vnitřek je plně podšitý umělou kožešinou. A co víc, je vyroben z materiálu, který je odolný vůči vodě, oleji a teplu, takže váš notebook bude vypadat stejně dobře jako vy - už napořád!

Složení: 100% neopren

• 13 ″ hmotnost: 220 g

• 15 ″ hmotnost: 250 g

• Obal je velmi lehký a odolný vůči vodě, oleji a teplu

• Přiléhavý střih

• Vnitřní podšívka z umělé kožešiny

• Zapínání se dvěma jezdci

• Polstrovaná vazba na zip

• Nepotištěný produkt pochází z Číny


Informace k objednání designových potisků

Novinka na Ladírně - produkty s Chrisantemovými originálními obrazy, potisky "on demand" (na přání). Můžete si zakoupit oblečení, polštářeobrazy na plátně, hrníčky, tašky, obaly na mobily a notebooky... Po domluvě můžeme nechat potisknout i další předměty jako ručníky, čepice, bundy...

Dodání produktů

Po Vaší objednávce produkt zadáme k výrobě a během cca 1 až 2 týdnů dorazí k vám domů, výrobu a odeslání nemůžeme nikterak uspíšit, děkujeme za pochopení.

Pokud kupujete současně i produkty, které máme skladem (například bylinky), domluvíme se, zda počkáte na odeslání všeho, nebo objednávku rozdělíme na více částí.


O obrazu "Delfíni"

Originál nakreslil Chrisantem Macháček vodovými barvami na papíře v létě 2019.

„Inspirace na obrázek delfínů s květem života mi přišla v Chorvatsku na ostrově Pag, kde jsem se účastnil Ezoterických týdnů jako lektor. Jeden hezký večer jsme všichni čučeli jak puci, protože nedaleko od nás v moři plavali dva delfíni, byla to opravdu překrásná podívaná. Tento zážitek jsem později vyjádřil do tohoto pozitivní energií nabitého motivu.

Jeho další výtvarnou tvorbu můžete zhlédnout na osobním blogu Chrisantem.cz i na Ladírně, také na anglickém webu Chrisantem.Art.


Produkty s motivem "Delfíni" na Ladírně:

Tabulka velikostí

Tabulka velikostí
13 IN 15 IN
Délka (cm) 34 37
Šířka (cm) 27 28
Výška (cm) 2 2

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.