Nukini 7 Hvězd (7 Estrellas) z Brazílie, rapé VZOREK, 0,2 g

 0,9 vč. DPH

  • CZK: 22 Kč

Jedno z nejlepších a nejsilnějších rapé, které jsme kdy okusili, vhodné pro zkušenější uživatele.

Skladem ještě dost,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Kategorie: , , , Katalogové číslo: 8595674215871 Štítky:

Popis

Xiti Nukini, mistrině Rapé svého kmene Nukini, vytvořila opravdu výtečnou směs. Jedno z nejlepších a nejsilnějších rapé, které jsme kdy okusili.

Rapé nabízí kromě tabáku Nicotiana rustica vyladěnou směs, terá dýchá ovocnými a svěžími mátovými tóny. Základ rapé je vytvořený z rostliny zvané Embuabinha (Cecropia lyratiloba), je to bylina s krásnými velikými stříbřitými listy, s hlubokými čisticími vlastnostmi na duchovní úrovni a zmírňuje bolest na fyzické úrovni, pozvedává ducha a někdy se používá jako přírodní analgetikum.

Embaubinha má velmi zvláštní vůni, která je velmi odlišná od ostatních osvěžujících bylin používaných v rapé. Dává krásné ovocné tóny, které vykouzlí úsměv na tváři.

Kromě toho je použit popel ze stromu Tsunu (Platycyamus regnellii).. Speciální energie, kde rapé působí, může být krční čakra, místo komunikace, ale spíše je lepší říct, že je rapé velmi všestranné.

Rapé je velmi voňavé, příjemné a poskytuje bohatý silný efekt, který ucítíte tam, kde vaše tělo nejvíce potřebuje, efekt rapé můžete také nasměrovat pomocí svého záměru.

Sedm Hvězd = Plejády

Rapé se jmenuje Sedm hvězd (Siete Estrellas), protože vás vynese až ke hvězdám. V tomto případě též upomíná na příběh sedmi sester, Plejád, bájný domov našich předků. Domorodí lidé na celém světě vyprávějí příběhy o svých předcích pocházejících z hvězd a mnozí ze Sedmi sester, Plejád. Tato medicína je tedy pojmenována na počest této památky našich předků. Cítíme, že komunikace funguje na mnoha úrovních, fyzická je jen jednou z nich. Stříbřité listy Embuabinhy odrážejí v noci světlo měsíce a připomínají nám spojení mezi zemí a nebesy. Vždy, když si fouknete rapé 7 Hvězd, můžete si pomeditovat nad tím, odkud jsme přišli, a pocítit svou linii fyzickou i duchovní.

Toto rapé 7 Hvězd se v tradiční medicíně může užívat velmi univerzálně, například pro posílení imunitního systému, může působit jako mozkové tonikum a antidepresivum, pomáhá při cukrovce, při  dýchacích potížích, uvolňuje nachlazení a rýmu, při aplikaci před spaním může pomoci projasnit sny, pomáhá v procesech mentální a duševní očisty.

Indiánský kmen Nukini

Podél bujných zelených břehů řeky Poa žije velmi speciální skupina lidí, indiánský kmen, označovaný jako Nukini. Jejich jazyk pochází z rodiny jazyků Pano. Kmen čítá jen pouze 900 lidí a obývá nejhlubší “srdce” Amazonie v oblasti Acre. Roste tam velké množství léčivých rostlin a tradičně se sběru a přípravě medicíny věnují především ženy. Rapé je tak naplněno velmi znatelně ženskou energií a jemnou silou, která přináší kvalitu uzemnění a jasnosti, intuice a čistoty záměru…

Vzorek

Tento produkt je vzorek. Běžné balení stejného rapé najdete zde. Všechny dostupné vzorky rapé jsou zde.

Balení: Vzorek v plastové zkumavce – 0,2 g rapé – jedna dávka

Omezení prodeje: Vzorky rapé prodáváme vždy pouze po jednom kuse od každého druhu na jednu objednávku. Pokud máte zájem o více kusů stejného druhu (např. pro kamarády), tak se domluvíme individuálně. Kontakty zde nebo pište do mailu s potvrzením objednávky. Je nutné domluvit se ještě před zaplacením! Jedna objednávka může mít více druhů rapé. Děkujeme za pochopení.

Země původu: Brazílie

 

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.


Recyklace lahviček na rapé

Máte doma prázdné lahvičky na rapé? Zašlete nám je (pokud možno vypláchnuté a bez cedulky) na naše náklady, rádi je znovupoužijeme.

Jak na to?

Pokud máte doma více než pět prázdných lahviček na rapé, napište nám zprávu na e-mail info@ladirna.cz nebo na WhatsApp / Signal +420 777691046. Pošleme vám číselný kód pro zpětnou zásilku Zásilkovny, poštovné platíme my. Lahvičky dejte do nějaké obálky a předejte na jakoukoliv pobočku sítě Zásilkovna.cz / Packeta.sk, která umožňuje službu reklamačního asistenta.

Pokud nám pošlete 5 a více lahviček, za každou dostanete slevový kupón 10 Kč na další objednávku libovolného zboží na Ladírně.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.