Dekorace Metatronova krychle 40 cm

400  vč. DPH

  • EUR: € 16,0

Jedinečná Metatronova krychle z borovicové překližky, vyrobená laserovou technologií na míru od našeho skvělého kamaráda Zdeňka z Brna. Květ je lehoučký, hlaďoučký, voní nádherně sytě dřevem a má mnoho variant použití.

23 skladem

Katalogové číslo: 8595674210760 Kategorie: Štítky: , , , ,

Jedinečná dekorace Metatronovy krychle z borovicové překližky, vyrobený laserovou technologií na míru od našeho skvělého kamaráda Zdeňka z Brna. Výrobek je lehoučký, hlaďoučký, voní nádherně sytě dřevem a má mnoho variant použití.

Metatronova krychle je spolu s Květem života jedním z nejuniverzálnějších a “nejsilnějších” symbolů posvátné geometrie. Obsahuje v sobě pět tzv. Platónských těles – archetypy energií a živlů (čtyřstěn – oheň, krychle – země, osmistěn – vzduch, dvacetistěn – voda, dvanáctistěn – prána).

Je vhodný pouze do interiéru, není ošetřen žádným nátěrem pro venkovní použití.

Průměr 40 cm

Metatronova krychle je spolu s Květem života jedním z nejuniverzálnějších a "nejsilnějších" symbolů posvátné geometrie. Obsahuje v sobě pět tzv. Platónských těles - archetypy energií a živlů (čtyřstěn - oheň, krychle - země, osmistěn - vzduch, dvacetistěn - voda, dvanáctistěn - prána).

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.