Huni Kuin CANELEIRO z Brazílie, rapé VZOREK, 0,2 g

 0,9 vč. DPH

  • CZK: 22 Kč

Novinka od 13.8.2022!

142 skladem

Rapé Caneleiro je velmi kvalitní rapé od kmene Huni Kuin z Brazílie. K silnému Mapachu se přidává popel ze suchých větviček stromu Caneleiro (Pachyramphus castaneus).

Z naší zkušenosti bychom řekli, že pomáhá lidem vyčistit staré bolestivé vzpomínky na minulost a soustředit se na přítomný okamžik s jasným záměrem, může pomoci osvobodit se od úzkosti a špatných vlastností, pokud k tomu dá člověk souhlas. “Duch rostliny Caneleiro” je sám o sobě velmi klidný a rozvážný a je možné s ním dobře komunikovat a požádat o jemné vedení a inspiraci. Pokud jste připraveni k rozšíření a expanzi v jakékoli oblasti svého života, je to pro vás vynikající rapé.

Toto Rapé může mít spíše pozvolnější nástup. Nejdříve ucítíte vibrace v prstech, a vlny energie postupně procházejí celým tělem. Nahromaděná energie se uvolní v oblasti srdeční čakry.
Pokud se užije větší množství, může dojít k čištění, provázeném i zvracením, narozdíl od Murici je však provázené zvýšenou tvorbou hlenu a intenzivním odhleněním. Čistí se tak plíce a horní cesty dýchací. Mohou se dostavit jemné klidné vize.

Ve výsledku je rapé Caneleiro uzemňující, použijte ho, pokud máte pocit, že máte “hlavu v oblacích”. Rapé také všeobecně pomáhá zdraví, působí na regeneraci buněk a rovnováhu hormonů v těle.

Caneleiro (Cenostigma macrophyllum)

Strom Caneleiro Cenostigma macrophyllum je řazen do čeledi bobovité (Fabaceae), má výšku kolem 10-20 metrů. Je znám také pod názvy Maraximbé nebo Fava do Campo. Caneleiro stromy jsou nejvíce nápadné v době kvetení, najdete je po téměř celé Brazílii od září do prosince a od února do června. Květy jsou žluté barvy a připomínají orchideje a lákají velké množství hmyzu.

Caneleiro je rostlina, která se v tradiční amazonské medicíně často používá k přípravě čaje na klouby a bolesti, a tyto léčivé síly existují také v rapé. Tato směs tradičně pomáhá lidem s artritidou a jinými bolestmi kloubů, protože vyrovnává energii a nechává prostor pro expanzi. 

Vzorek

Tento produkt je vzorek. Běžné balení stejného rapé najdete zde. Všechny dostupné vzorky rapé jsou zde.

Balení: Vzorek v plastové zkumavce – 0,2 g rapé – jedna dávka

Omezení prodeje: Vzorky rapé prodáváme vždy pouze po jednom kuse od každého druhu na jednu objednávku. Pokud máte zájem o více kusů stejného druhu (např. pro kamarády), tak se domluvíme individuálně. Kontakty zde nebo pište do mailu s potvrzením objednávky. Je nutné domluvit se ještě před zaplacením! Jedna objednávka může mít více druhů rapé. Děkujeme za pochopení.

Země původu: Brazílie, kmen Huni Kuin

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.


Recyklace lahviček na rapé

Máte doma prázdné lahvičky na rapé? Zašlete nám je (pokud možno vypláchnuté a bez cedulky) na naše náklady, rádi je znovupoužijeme.

Jak na to?

Pokud máte doma více než pět prázdných lahviček na rapé, napište nám zprávu na e-mail info@ladirna.cz nebo na WhatsApp / Signal +420 777691046. Pošleme vám číselný kód pro zpětnou zásilku Zásilkovny, poštovné platíme my. Lahvičky dejte do nějaké obálky a předejte na jakoukoliv pobočku sítě Zásilkovna.cz / Packeta.sk, která umožňuje službu reklamačního asistenta.

Pokud nám pošlete 5 a více lahviček, za každou dostanete slevový kupón 10 Kč na další objednávku libovolného zboží na Ladírně.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.