Směs rapé Guarani-Kayowa Jatoba z Brazílie, lahvička 5 g

355  vč. DPH

  • EUR: € 14,0

Novinka od 15.9.2022!

Skladem ještě dost,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Popis

Směs rapé  JATOBA od brazilských indiánů kmene Guarani-Kayowa nám zaslal náš přítel Rafa, je velmi vzácné a jedinečné.

Jatoba rapé je velmi vzácná směs, je jen malé množství kmenů, které ji používají a sdílejí.

Jatoba, botanicky Hymenaea courbaril, jinak též kurbaril, je strom běžný v Karibiku, Střední Americe a Jižní Americe. Má tvrdé dřevo, které se používá pro nábytek, podlahy a dekorace. Jeho tvrdé ovocné lusky mají jedlou suchou dužinu obklopující semena.

Jatoba rapé se vyrábí z popela tohoto posvátného stromu přidaného do silného prášku z rolí tabáku, čímž vzniká speciální směs. Směs Jatoba je obvykle bohatá na popel a není tak koncentrovaná na tabákový prášek, protože je již sama o sobě silná.

Rapé Jatoba se často používá při tanečních obřadech, aby indiánům poskytl harmonii a soustředění ve společném tanečním flow, kultura kmene Guarani-Kayowa je velmi známá svými ceremoniálními tanci. Shromáždí se tam stovky a stovky domorodců v řadě a pak se navzájem malují, věří, že domorodá kresba jim dodává sílu a radost k tanci,  tedy kruhu pohybu života.

Balení: lahvička s 5 g připravené rapé směsi

Země původu

Brazílie, kmen Guarani-Kayowa

Vzorek

U tohoto rapé je k mání i vzorek. Najdete ho zde. Všechny dostupné vzorky rapé jsou zde.

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: Použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.


Recyklace lahviček na rapé

Máte doma prázdné lahvičky na rapé? Zašlete nám je (pokud možno vypláchnuté a bez cedulky) na naše náklady, rádi je znovupoužijeme.

Jak na to?

Pokud máte doma více než pět prázdných lahviček na rapé, napište nám zprávu na e-mail info@ladirna.cz nebo na WhatsApp / Signal +420 777691046. Pošleme vám číselný kód pro zpětnou zásilku Zásilkovny, poštovné platíme my. Lahvičky dejte do nějaké obálky a předejte na jakoukoliv pobočku sítě Zásilkovna.cz / Packeta.sk, která umožňuje službu reklamačního asistenta.

Pokud nám pošlete 5 a více lahviček, za každou dostanete slevový kupón 10 Kč na další objednávku libovolného zboží na Ladírně.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.