WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Bernadeta Hodková představuje regresní terapie

Milí přátelé, do života se mi dostala velmi zajímavá a účinná metoda regresních terapií a začal jsem vykonávat praxi tzv. “holistických regresních terapií”, školím se v Getting Better School výborné učitelky Bernadety Hodkové, Češky žijící ve Francii.

Co jsou to regresní terapie?

Máte jakýkoliv zdravotní problém, se kterým si nevíte rady (např. nevysvětlitelné píchání nebo “divné pocity” v některé části těla, svědění apod.), cítíte strach z čehokoliv (např. z životní změny, ze smrti…), chtěli byste vyléčit vztahy se svými blízkými? Holistická regresní terapie vám se vším tímto může velmi účinně pomoci.

Jedná se o sezení na 2-4 hodiny, při kterém se dostanete do vzpomínek některého minulého života, kde leží příčiny těchto potíží. Byly dlouho schované hluboko ve vašem podvědomí a buněčné paměti a během tohoto sezení si můžete tyto záležitosti zvědomit, transformovat a jednou pro vždy vyléčit.

Pokud vás to zaujalo, chcete se dozvědět více nebo se chcete rovnou objednat na sezení, kontaktujte mě a na všem se domluvíme. Sezení probíhají v Praze a v tuto chvíli nabízím pro prvních několik klientů dobrovolný příspěvek dle vašeho uvážení.

Spolu s mou učitelkou jsme natočili video, kde podrobně popisuje spirituální i holistickou regresní terapii, tam se můžete dozvědět více.

Bernadeta Hodková představuje Spirituální a holistickou regresní terapii

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *