WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Všechno je určitá forma proudící energie – včetně peněz

Všechno, co existuje, je určitá forma energie, která je neustále v pohybu

Všechno, ať už to vidíme či nevidíme, ať už to cítíme na sobě či necítíme, ať už to známe či ještě neznáme (a neznáme toho mnohem mnohem víc, než známe!), je určitá forma energie.

Energie, která má v sobě jednu podstatu, všechno pochází z jednoho zdroje. Jednoho Ducha, jednoho Tvůrce.

IMG_8156

Ať jsem to já jakožto člověk, pes, který je veden na vodítku, kráva pasoucí se na pastvině, králící chovaní v králíkárně.

757_5707

Ale i liška běhající po lese, ryba plující v moři, mravenec lezoucí po jehličí, ale samozřejmě i veškeré stromy, tráva, mechy, lišejníky, řasy, rozsivky, prvoci. Ale i každá buňka, která je pro nás pozorovatelná až při velkém zvětšení pod mikroskopem.

814_1403

Ale i skály, kameny či voda ve věčném koloběhu proudící po celé planetě.  Ale i kovy, plasty, minerály. Ale i vzduch. Ale i elektřina.

818_1834

Ale i další energie, které dosud nejsou popsány vědecky, ale nesporně existují, jako třeba prána nebo různé vysokofrekvenční energie, proudící k nám z různých končin Vesmíru (třeba reconnectivní energie skrz souhvězdí Plejády). Mnohé energie ještě čekají na objevení a využití!

Všechno je určitá forma energie, která je neustále v pohybu. Každá věc má ve své vnitřní podstatě svou určitou vlnovou délku a vzorec, naprosto unikátní. Svou unikátní frekvenci, neboli svou unikátní vibraci. 

I peníze jsou “jen” energie

I peníze jsou vyjádření určité energie, nejsou zdroj, který by byl projednou dán a jednou by došel, takže by jím bylo potřeba šetřit. Peníze jsou vyjádřením (zhmotněním) energie, kterou si my, lidé, vyměňujeme mezi sebou. Energie našich myšlenek, naší činnosti, našeho času.

Peníze mají svůj koloběh, proudí mezi námi. Je na každém, do jaké dálky a jak rychle nechá tento proud skrz sebe proudit. Buď to může být malý čůrek a zastavit se pár centimetrů od člověka a vyschnout.

Nebo to může být malý potok.

SCL4888

Nebo to může být velká široká řeka, která teče kilometry a kilometry a napájí zahrady, pole, stromy, lesy.

IMG_8236

Pije z ní mnoho zvířat i lidí, na břehu této řeky jsou postavena mnohá města, mnoho a mnoho lidí z tohoto finančního proudu jednoho člověka prosperuje a živí se jím.

MG_8884

A někteří lidé již dospěli ke stavu, že peníze netečou skrze ně, ale že oni se koupou v penězích – v moři peněz – v moři hojnosti.

MG_1152

Peníze nejsou ani špatné, ani dobré. Peníze prostě jsou. A jejich proudění přináší užitek všem, kteří s nimi vejdou do styku.

Obvyklý názor bývá, že je utrácet špatné, že by se mělo šetřit. Je to tak i není – utrácet peníze je opravdu špatné (jak se asi cítí energie peněz, když ji “utrácíme”? A jakou realitu si začnu tvořit, když to nahradím slovy “investuju peníze” nebo “posílám peníze do proudu”, nebo “umožňuju si hojnost”? Vnímáš ten rozdíl?)

Ten, kdo šetří (čímkoliv!), si jen blokuje tento určitý aspekt energie našeho světa. Zastavuje ho, zaškrcuje ho. Každá utracená s radostí a otevřeným srdcem vyměněná koruna, tisícovka i “miliónovka” přináší obrovský prospěch všem, kteří s ní přijdou do styku. Krásně je to vysvětleno na tomto videu:

Je to na každém, pro jaký přístup se rozhodne. Zda pro to mít malý čůrek, nebo být v moři hojnosti. Já jsem se rozhodl být mořem hojnosti 🙂

Hojnost peněz a inspirace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *