WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Nebe i peklo je na dosah – obé můžeš mít právě TEĎ a právě TADY

Tento text vznikl jako reakce na události posledních dní – různé ty politické debaty s tím či oním, demonstrace tam či jinde… Já to vidím takto:

Poslední dobou mám čím dál tím větší potřebu vyjadřovat své pozorování, myšlenky a vnímání do slov, psát. Postupně je mám záměr publikovat – pro inspiraci a o-boh-acení přesně tebe, pokud to čteš. Vnímej, co čteš – nech to dorazit do své podstaty – a nalaď se. Na vlnu radosti, štěstí, lásky, radosti…

Nebe i peklo je na dosah – můžeš ho mít právě TEĎ a právě TADY

Vy všichni, co tu teď žijete a bydlíte, jste se sem narodili zcela vědomě a dobrovolně. Vstoupili jste sem, do středu Evropy, do České a Slovenské republiky, do Čech, Moravy, Slezska i všech oblastí Slovenska, se záměrem navázat na moudrost, kterou již máte dlouho, velmi dlouho v sobě. Dlouho vaše moudrost spala, ale už se probouzí. Už to nejde zastavit. Stáváte se více a více vědomými všech svých propojení, schopností a dovedností. Vstoupili jste sem, abyste konečně zde, v této časoprostorové realitě, realizovali a projevili svůj nejlepší potenciál – potenciál Člověka!

Jste klenoty ve Vesmíru!

Jste klenoty ve Vesmíru. Jste dokonalé zářící bytosti, úžasné, plné síly. Jste realizované Božství, to nejlepší ze všech Vesmírů široko kolem dokola. Máte v sobě vše, co potřebujete k tomu, abyste tento potenciál mohli odkrýt a projevit. Čas spánku už dávno pominul, nejde spát a snít o nebi, vaším záměrem je zjistit a naplno prožít, že nebe může být tady na zemi, na této planetě, už za vašeho života, nebe ve fyzické realitě.

Nebe není nikde jinde, než jsi právě teď ty, právě teď a právě tady.

Nebe není nikde jinde než v přítomnosti, v každém jednom okamžiku TADY a TEĎ. Můžeš být úplně kdekoliv a cítit se tam jako v nebi, ba jako v sedmém nebo nebo dokonce sto čtyřicátem čtvrtém nebi, a tedy prožíváš svou vlastní verzi nebe, jseš v nebi.

Ale taky kdekoliv můžeš být v pekle. Ne, tvůj život nezáleží na vnějších okolnostech – ty si všechno řídíš a určuješ sám. Peklo může být úplně stejně tam, kde jsi, právě TEĎ a TADY, jako nebe.

Zda jsi v nebi nebo pekle záleží jen a jen a pouze na tobě. Na nikom jiném. Ať už sleduješ sebenádhernější západ slunce, koupeš se v sebeteplejším a sebeslanějším moři, jedeš v sebedražším autě a miluješ se sebekrásnější ženou či mužem, můžeš všude tam být v nebi i v pekle. Sami to velmi dobře víte a znáte. Ale je čas si toto konečně jednou provždy uvědomit a naplno to začít prožívat.

Teď jsi v nebi. Teď jsi v nebi. Teď jsi v nebi. (Nebo v něm aspoň můžeš být…)

Teď jsi v nebi. Teď jsi v nebi. Teď jsi v nebi. Můžeš být šťastný. Buď šťastný. Chceš?

Nadechni se. Vydechni. A ještě jednou, zhluboka se nadechni, nadechuj klid, mír, lásku, uvolnění, nebe, vydechuj všechno napětí, stres, strach, nenávist, zlobu, která je hluboko v tobě ukrytá. Nevadí, že tam je. Pusť ji ven, nedus ji v sobě.

Nadechni lásku, lásku bez podmínek, kdy kdokoliv může dělat úplně cokoliv, a ty ho nebo ji nebo to miluješ pořád stejně, vidíš všechny kolem sebe včetně politiků a těch zdánlivě mocných “tam nahoře” a všech sousedů, kteří vedle za zdí pouští hlasitou hudbu, a včetně dětí, které v obchodě řvou jako pominuté, že chce přesně toto a ne nic jiného, vidíš i svého šéfa a kolegy, všechny lidi, kteří žijí, žili či budou žít (a nejenom lidi), jako dokonalé zářící úžasné bytosti, stejně jako jsi ty.

Ty i oni jste zářící klenoty ve Vesmíru, ve tvém Vesmíru. A každý ve svém.

Každý z vás si tvoří svůj Vesmír, každý máte svou verzi myšlenek, přesvědčení a představ o tom, čemu říká život. Ve skutečnosti nic není nijak a všechno je vším. Je takovým, jak o tom smýšlíš… Jen ty sám se rozhoduješ, jestli chceš být v nebi, pekle… anebo očistci…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *