Unisex Tílko “Iboga Zasvěcení”

633  vč. DPH

  • EUR: € 24,9

Průvodce velikostí
Kategorie: , Katalogové číslo: -

Popis

Klasické, univerzální tílko, vhodné pro ženy i pro muže (Unisex). Nadčasová klasika určená pro každého, kdo hledá skvělou kvalitu a měkkost.

• 100% česaná a kroužkovaná bavlna
• Materiál: 50% polyester/25% česaná/25% bavlna/umělé hedvábí
• Gramáž látky: 142 g/m², kmenová vlna: 90 g/m²
• 30 otoček každého jednotlivého vlákna
• Unisex střih
• Země výroby nepotištěného produktu: Nikaragua, Honduras, Guatemala nebo USA


Informace k objednání designových potisků

Novinka na Ladírně - produkty s Chrisantemovými originálními obrazy, potisky "on demand" (na přání). Můžete si zakoupit oblečení, polštářeobrazy na plátně, hrníčky, tašky, obaly na mobily a notebooky... Po domluvě můžeme nechat potisknout i další předměty jako ručníky, čepice, bundy...

Dodání produktů

Po Vaší objednávce produkt zadáme k výrobě a během cca 1 až 2 týdnů dorazí k vám domů, výrobu a odeslání nemůžeme nikterak uspíšit, děkujeme za pochopení.

Pokud kupujete současně i produkty, které máme skladem (například bylinky), domluvíme se, zda počkáte na odeslání všeho, nebo objednávku rozdělíme na více částí.


Obraz "Iboga Zasvěcení"

Akryl na plátně, rozměr 100 x 100 cm
Leden-červen 2020
K zakoupení zde

 Tabernanthe Iboga, mocná africká léčivá rostlina, z níž se obvykle používá mletý kořen. Vyvolává změněné vnímání reality. Otevírá paměť Duše, pomáhá s léčením silných depresivních stavů a závislostí (na alkoholu, kouření, tvrdých drogách…).

V České republice je naštěstí legální a přejme si, ať to tak zůstane i nadále…

S Ibogou jsem zažil již leccos. Spoustu nocí, spoustu zajímavých komunikací s čistým vědomím a Věděním. Poprvé jsem byl na ceremonii s českou terapeutkou v létě 2017, o rok později jsem měl příležitost zažít víkend s rodilým gabonským lidovým léčitelem tradice Bwiti. No, a vnímal jsem čím dál tím víc, že jsem s rostlinou natolik sladěný, že si ji mohu dávat i sám „bez dozoru“. Přišel též jasný impulz, že je bezpečné Ibogu dát do veřejného prodeje přes e-shop Ladírny. Těší mě, že zájem je vcelku značný a ohlasy jsou velmi příznivé.

Děkuji Ti, Ibogo, za hluboké léčení, které skrze Tebe dostáváme. Za hluboké vnitřní rozhovory a ponory do své vlastní Bytosti. S Láskou k Tobě jsem namaloval obraz, který vyjadřuje fascinující bytostný svět, do kterého je možné více či méně nahlížet a spolutvořit.

Pokud si obraz zakoupíte, budu z jeho výtěžku financovat svou cestu do Gabonu nebo Kamerunu, abych tam, v místě, kde Iboga roste, kvete, plodí a koření, pokračoval v zasvěcení rostlinného léčitele, průvodce a terapeuta.

Aho mitakuye oyasin. Díky za všechny naše vztahy.

Chrisantem Macháček, tvůrce a majitel Ladírny.cz

Obraz je k zakoupení zde.

Produkty s motivem "Iboga Zasvěcení"

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.