WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Toběfuk neboli “nešamanské tépi” – foukačka na rapé z 3D tiskárny, bílý plast

185  vč. DPH

  • EUR: € 7,5

Experimentální foukačka, pro přijímání medicíny rapé  mezi dvěma lidmi, vytištěná na 3D tiskárně.

Jsou levné, jsou z bílého plastu, vydrží i necitlivé zacházení.

45 skladem

Možná si říkáte, co to je za pí*ovinu? 🙂 Jo, chápu…

Kteréhosi dne vznikla myšlenka, že by mohl být srandovní experiment vytisknout na 3D tiskárně foukačky na rapé. A tak jsou tady: Nešamanské kuripe” a nyní nově “nešamanské tépi”. Jsou levné, jsou z plastu, vydrží i necitlivé zacházení.

Necháme na vašem uvážení, zda si z ní chcete foukat rapé.

Jednoduchá foukačka pro aplikaci rapé druhé osobě, může sloužit k přijímání medicíny rapé. Ještě k ní potřebujete nějakou směs rapé, ta není součástí balení, máme je v nabídce zvlášť.

Rozměry

11 x 4,5 cm

Foukačky na své domácí tiskárně vytiskl Josef M. v Praze.

Na přání můžeme udělat i jiné barvy, případně i ozdobené.

Recyklace lahviček na rapé

Máte doma prázdné lahvičky na rapé? Zašlete nám je (pokud možno vypláchnuté a bez cedulky) na naše náklady, rádi je znovupoužijeme.

Jak na to?

Pokud máte doma více než pět prázdných lahviček na rapé, napište nám zprávu na e-mail info@ladirna.cz nebo na WhatsApp / Signal +420 777691046. Pošleme vám číselný kód pro zpětnou zásilku Zásilkovny, poštovné platíme my. Lahvičky dejte do nějaké obálky a předejte na jakoukoliv pobočku sítě Zásilkovna.cz / Packeta.sk, která umožňuje službu reklamačního asistenta.

Pokud nám pošlete 5 a více lahviček, za každou dostanete slevový kupón 10 Kč na další objednávku libovolného zboží na Ladírně.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.