WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Vonný přívěšek ze dřeva Palo Santo – Srdce, 4 cm

277  vč. DPH

  • EUR: € 11,0

4 skladem

Náhrdelník Palo Santo z voskové šňůry ve tvaru srdce, nastavitelná velikost. Ručně vyrobené z udržitelně sklizeného Palo Santo.
S ohledem na blaho řemeslníků a přírody.
Délka (min/max): 40-80 cm.

Palo Santo (svaté dřevo nebo posvátné dřevo)

Domorodí obyvatelé And již po staletí využívají Palo Santo k očištění prostorů od negativní energie. Když je toto Svaté dřevo spáleno, negativní energie je očištěna, mír a harmonie je obnovena a spojení s matkou Zemí je posíleno. Podle tradice má Palo Santo přirozený účinek na úlevu od bolesti, zmírnění stresu a relaxaci. Palo Santo má příjemnou osvěžující a povznášející vůni. Vůně Palo Santo může pomoci projasnit vaši auru a/nebo podpořit pozitivní pocity a radost.

Produkty ze dřeva Palo Santo certifikované SERFOR

Toto Palo Santo pochází z lesů, které jsou spravovány, autorizovány a certifikovány ministerstvem zemědělství a zavlažování (SERFOR) Peru. Používají se pouze stromy a větve Palo Santo, které přirozeně spadly a zůstaly na pozemku alespoň 3 až 4 roky. Tento způsob sklizně neškodí přírodě a používá se pouze dřevo s bohatou vůní.

Rozměry přívěšku

4 cm

Váha

8 g

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.