WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Pohlednice A5 Iboga Císařovna

 0,9 vč. DPH

  • CZK: 22 Kč

Kdy jste naposledy poslali svým blízkým papírovou pohlednici? Umíte to ještě? 🙂

197 skladem

Připravili jsme pro Vás pohlednici “Iboga Císařovna”, originál je obraz od Chrisantema Macháčka olejovými barvami na plátně z roku 2023, obraz má úctyhodné rozměry 150 x 200 cm. Líbí se vám?

Jeho další výtvarnou tvorbu můžete vidět v osobní galerii i na Ladírně.

Chrisantem k tomu dílu dodává:

Třetí dokončený obraz pro Tarot rostlinných Průvodců. Centrální postava je “Nima”, babička, která vede gabonský chrám tradice Bwiti, za ní se nachází dvě masky, průvodci z “neviditelného světa”. Babička drží v rukách zeměkouli, tančí na ní slon s hůlkou, který se pomaličku odhodlává svou berličku zahodit. Ze země vyrůstá ibogový kořen a je na ní lebka přikrytá listem, smrti se ten, kdo přijme Ibogu, nebojí, smrt je transformace a patří k životu.  Chameleon hraje na osmistrunnou harfičku, umí se přizpůsobit prostředí, ve kterém se nachází. Překládá skrze hudbu energie z neviditelného světa do fyzického  Vlevo nahoře létající želva odnáší pryč pražskou katedrálu sv. Víta, už není potřeba, protože lidé raději chodí do lesa…  Dole uprostřed je několik “bandzi”, lidí, kteří podstupují svou Bwiti iniciaci, tančí a stávají se rostlinou a rostlina se stává lidmi, kteří ji přijímají. Méďa panda vpravo dole se připravuje k ponoru do oceánu vlastního nevědomí. Má dobrou přípravu, nebojí se oblud, které tam možná potká. V levém spodním rohu je hráč na hudební nástroj “mongongo”, který doprovází ibogové ceremonie v Africe. Vlevo na listu se nachází moskytiéry, bezpečný prostor pro bandzi, až dotančí, půjdou si tam lehnout, vpravo na listu je magický kruh s křížem a lahve s různými nápoji, to je připravený “rituál uctění neviditelného světa”.  

Při výtvarném tvoření je mi někdy líto, že je originál jen jeden, a proto jsem rád, že můžeme využít digitálních technologií a potěšit více očí a srdcí.

Kdy naposled jste někomu poslali normální papírovou pohlednici?

Rozměry: 148 x 210 mm (A5)

Gramáž papíru: 300g/m²

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.