WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Revitalizační sklenice na vodu Mythos Gold, 250 ml

230  vč. DPH

  • EUR: € 9,3

Novinka na Ladírně, produkty k harmonizování vody dle posvátné geometrie.

1 skladem

Revitalizační skleničky švýcarského výrobce Natures Design jsou navrženy podle principů posvátné geometrie a zlepšují kvalitu vody již za 3 minuty!

Na spodní straně skleniček je symbol “květ života”, z pravého 24 karátového zlata.

Sklenička má objem 250 ml a praktickou papírovou krabici, bezpečnou na zaslání poštou. Vhodné jako krásný a praktický dárek.

Bezolovnaté sklo foukané ústy.
Vhodné na praní do 70 ° C.
Není vhodné do myčky.

Květ života

Tento symbol “Květ života” je jedním z nejmocnějších symbolů “posvátné geometrie”. Je to starodávný symbol ukazující propojení veškerého života ve vesmíru. Tento symbol byl znám v mnoha starých kulturách; často se používá pro revitalizaci a stabilizaci potravin a tekutin, jako šperky a energetické symboly.

Na kvalitní vodě záleží

Nejlepší vodou pro lidské zdraví je čerstvá pramenitá voda přímo z přírodních pramenů.

Kohoutková voda, kterou standardně pijeme a používáme, prochází nepřirozenými procesy jako je tlakování, filtrování, usazují se v ní kaly z potrubí atd. Během cesty potrubím voda ztrácí svou přirozenou harmonickou krystalickou strukturu a stává se tzv. “mrtvou vodou”.

Sklenice firmy Natures Design svým tvarem a symboly na spodní straně znovuaktivují vodu a uvádí ji do stejné energetické podoby, v jaké se nachází v přírodě, a to již za 3 minuty. Sklenice jsou vytvořeny podle výzkumů japonského vědce a léčitele Masaru Emoto.

Tyto skleničky, karafy a lahve od firmy Natures Deign revitalizuji oslabenou zpracovanou vodu z jakéhokoli zdroje. Jiné tekutiny, jako jsou džusy a víno, mají také lepší chuť a biologickou vitalitu, pokud jsou uchovávány ve skleněných nádobách.

3 minuty pobytu ve skleničkách stačí ke zlepšení oslabené vody z vodovodu. Výsledky průzkumu pocházejí z laboratoře EF Brown, CH-3628 Uttigen, Švýcarsko.

Výroba

K výrobě designových produktů Nature je nutné tradiční řemeslné zpracování.

Symboly Květu života ve spodní části jsou vypáleny do skleněné základny při 600 stupních Celsia. Sklo použité k výrobě designového skla Nature je přibližně 40% křemičitého písku, o kterém je známo, že je vysoce energetickým médiem. Sklo pro designové sklo od firmy Natures Design je zcela bez olova nebo jiných těžkých kovů.

Čištění

Květ života (čakry) na spodní straně skla (z venkovní strany) je vypálen při teplotě kolem 600 ° C a poté potažen ochranným nátěrem vhodným pro potraviny. Skleničky jsou v zásadě vhodné do myčky, avšak po 500 až 1 000 praních v závislosti na tvrdosti vody a kvalitě čistících prostředku může symbol začít blednout.

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.