WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Mae Sara: Osmistěn (obraz) 40×40

 134,7 vč. DPH

  • CZK: 3 333 Kč

2 skladem

Tento originální obraz je z dílny známého umělce Mae Sara. Jedná se o originální kus z edice obrazů Karet Posvátné geometrie. Sběratelská edice.

Digitální tisk na plátně

Mae Sara (vlastním jménem Pavel Pražák) je nesmírně nadaná umělecká osobnost, který mimo jiné ilustroval  sadu 55 karet o posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. 

Osmistěn

Osmistěn Živel vzduch – jemnost vánku, síla vichru, mysl Osmistěn ti nabízí energii živlu vzduchu. Vzduch všude proniká, vzduch vše vyplňuje, vzduch proudí do všech šesti směrů – dopředu, dozadu, doprava, doleva, nahoru a dolů. Osmistěn ti nabízí svou pomoc – je to energie jemnosti, jemného vánku, šumění vzduchu v korunách stromů, pohlazení po tváři, kdy se tě prsty sotva dotýkají, závan motýlích křídel, lehkost prachových peříček. Pro Osmistěn je také typická nestálost, nestabilita, je pořád v pohybu. Jeho základní pozice je na špičce, takže neustále přepadává sem a tam, volně proudí prostorem. Osmistěn ti nabízí, abys jeho energii aktivoval ve svém životě vždy, když je to vhodné, například při pohlazení a objetí svých milých, při rozhovoru s blízkými, při tvoření uměleckého díla. Všude tam, kde je potřeba lehkost, pohyb, jemnost. Jemnost je ženský aspekt Osmistěnu, kromě toho je v něm přítomný i mužský pól, mužský aspekt, se vzduchem neodmyslitelně spjatý. Je to energie vichru, vichřice, orkánu a hurikánu, energie, která svou silou nekompromisně vše ničí a takřka před ní není úniku. I to je energie živlu vzduchu a Osmistěnu. Každá věc, každý celek má totiž v sobě ženský i mužský pól, pozitivní a negativní. Buď si toho vědomý, pamatuj na to. Medituj s Osmistěnem. Představ si, že stojíš, nebo sedíš uprostřed Osmistěnu – vypadá jako dvě pyramidy spojené podstavami, jednu špičku máš nad hlavou, druhou špičku pod nohama, špička vpředu, po stranách a vzadu. Zhluboka dýchej a nech se unášet vzduchem a jemným vánkem, který vše vyplňuje příjemnou atmosférou, radostí, přátelskostí, vlídností. Postupně můžeš přidávat na intenzitě tím, že zrychluješ a zesiluješ dech, takže k sobě můžeš povolat i silnější energii vichru, která ti pomůže transformovat a opustit to, co ti již v životě neslouží, co potřebuješ zrušit a zničit – tvé strachy, omezení, limity, zábrany, pocity nedostatečnosti, nelásky a vše ostatní; sám víš nejlépe, jak jsi na tom. Každá energie, každý nástroj a každá síla může být dobrý sluha, ale zlý pán; pamatuj na to a včas zastav aspekt energie, který nechceš prožívat. S energií Osmistěnu je spojená také naše mysl – dokonalý nástroj, který máme k dispozici, abychom mohli fungovat jako lidé ve fyzickém světě. Proti mysli není potřeba bojovat, není potřeba ji omezovat, potírat ji a chtít ji zničit, tím bychom bojovali jen sami proti sobě. Mysl je dokonalá, jako je dokonalé celé Stvoření. Tvá mysl je tvým pomocníkem, stejně jako vítr. Může ti velmi dobře pomoct, pokud ji necháš, aby dělala to, k čemu je určená – aby byla nástrojem tvé Duchovní podstaty, tvé Duše. Pokud Duši přeroste, utrhne se z pomyslného řetězu a neumíš ji zastavit, povolej jemnost vánku, která je ukrytá v Osmistěnu. Jemnost, která proniká vším a dovede svou silou utišit vše, co je potřeba.

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.