Mae Sara: Korunní čakra (obraz) 40×40

3 333  vč. DPH

  • EUR: € 131,0

Skladem už jen poslední kus,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Popis

Tento originální obraz je z dílny známého umělce Mae Sara. Jedná se o originální kus z edice obrazů Karet Posvátné geometrie. Sběratelská edice.

Digitální tisk na plátně

Mae Sara (vlastním jménem Pavel Pražák) je nesmírně nadaná umělecká osobnost, který mimo jiné ilustroval  sadu 55 karet o posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. 

Korunní čakra:

Zážitek Jednoty, Vesmíru, rozpouštění hranic fyzické úrovně reality Korunní čakra je poslední a nejvyšší čakra nejčastěji používaného sedmičakrového systému. V sanskrtu se jmenuje Sahasrára (ze slova sahasrá – tisíc, nekonečno). Jejím symbolem je fialový lotosový květ s tisíci okvětními lístky. S čakrou rezonuje slabika AUM. Nachází se nad tělem (nad vrcholem hlavy) a její hlavní funkce je přijímat signály a informace z Vesmíru. Je to nejvyšší duchovní čakra, díky ní cítíme plné propojení se vším Stvořením, s Vesmírem, Sluncem a hvězdami i s Matkou Zemí. Je to právě ona, jež nám dává možnost opouštět hranice našeho těla a celkově fyzického světa. Přináší nám poznání, že všechno, co existuje, je v dokonalé božské harmonii. Korunní čakra nám přináší také vnitřní klid, mír a harmonii za jakýchkoliv životních okolností. Ať se děje, co se děje, dodává nám pocit souladu, řádu a hluboký prožitek Jednoty. Obsahuje v sobě rovněž všechny informace a energie všech ostatních čaker. Zvu tě právě teď a právě tady, aby sis zvědomil svůj vztah s Korunní čakrou a nechal do sebe proudit harmonické frekvence a informace, které skrze ni prochází. Sedni si do své oblíbené meditační polohy na své oblíbené meditační místo. S několika hlubokými nádechy a výdechy koncentruj svou pozornost na místo těsně nad vrcholek hlavy. Jen tam zaměř svou pozornost, zhluboka dýchej rovnoměrným nádechem a výdechem a prociťuj Korunní čakru. Uvolňuj se s každým dechem víc a víc a víc… a ještě víc. Postupně můžeš cítit, jak se Korunní čakra s každým nádechem otevírá jako veliký trychtýř, kterým proudí energie z Vesmíru, energie souladu, Jednoty, harmonie. S výdechem vždy nasměruj proud této energie dolů, do svého těla. Energie proudí, cítíš a prožíváš soulad s Vesmírem. Zažíváš mír, harmonii, soulad, Jednotu a Božství všeho Stvoření. Tvá energetická těla se volně rozprostírají do všech směrů, dokonce až za hranice tvého fyzického těla. Jasně to cítíš, vnímáš a prožíváš. To je tvůj přirozený stav. Vítej zpět doma.

 

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.