Směs rapé Katukina Vashawá z Brazílie

355 888  vč. DPH

  • EUR: € 14,0 - € 34,9

Novinka od 15.9.2022!

Popis

Směs rapé  VASHAWÁ od brazilských indiánů kmene Katukina nám zaslal náš přítel Rafa. Rapé Vashawá je velmi silné.

Rapé Vashawá  má velkou sílu probuzení a osvobození od “nánosů starého já”. Rapé je často používáno při obřadech léčitelů a šamanů, přesněji při obřadech Ayahuasca.

Vashawá znamená v jazyce Katukina “had”, had je pro ně nejposvátnějším zvířetem. Neboť had je strážcem tajemství a magie Ayahuascy.

Posvátný had k nám přichází, když si vezmeme ayahuascu či jinou medicínu a vezme nás do vyšších astrálních rovin, abychom vstoupili do kontaktu se svým vnitřním a vyšším já, abychom získali vedení a podporu od těchto velkých duchů, které potkáváme v procesu medicíny. Had je duchovní průvodce, má vrozenou znalost přežití a růstu a ochrany. Když obdržíme vashawá rapé, můžeme cítit sílu duchů medicíny (duchovní energie domorodých lidí a lesa), která nám dává dobré a užitečné rady nebo návrhy na zlepšení kvality života.

Rapé Vashawá je velmi silné. Je skvělé také pro léčení nízkého sebevědomí či deprese, protože nám pomáhá soustředit se v našem přítomném okamžiku a pozorovat s většími detaily a pozorností, kdo jsme a co děláme se svým životem. V tomto procesu chápeme, jak být více sami sebou, a chápeme, jak se vzdát úsudku svého “falešného já”.

Kmen Katukina

Kmen Katukina je domorodá skupina, která obývá jihozápadní brazilský stát Acre. Jsou tradičními nositeli znalostí o rapé v brazilské Amazonii. Lidé z Katukiny se nazývají “Lidé z nebe, lidé ze slunce a lidé z vydry”. Když lid z Katukiny sdílí své rapé, nastává příležitost pro komunikaci s vyšší úrovní. Věří, že za nimi sestupují nebeští duchové, aby dohlíželi na písně, tance a realitu pozemského světa.

Balení: lahvička s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Katukina

Vzorek

U tohoto rapé je k mání i vzorek. Najdete ho zde. Všechny dostupné vzorky rapé jsou zde.

Další zdroje informací

O užívání medicíny Rapé, dotazy a odpovědi, zajímavosti…

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.


Recyklace lahviček na rapé

Máte doma prázdné lahvičky na rapé? Zašlete nám je (pokud možno vypláchnuté a bez cedulky) na naše náklady, rádi je znovupoužijeme.

Jak na to?

Pokud máte doma více než pět prázdných lahviček na rapé, napište nám zprávu na e-mail info@ladirna.cz nebo na WhatsApp / Signal +420 777691046. Pošleme vám číselný kód pro zpětnou zásilku Zásilkovny, poštovné platíme my. Lahvičky dejte do nějaké obálky a předejte na jakoukoliv pobočku sítě Zásilkovna.cz / Packeta.sk, která umožňuje službu reklamačního asistenta.

Pokud nám pošlete 5 a více lahviček, za každou dostanete slevový kupón 10 Kč na další objednávku libovolného zboží na Ladírně.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.