Dámské Yoga legíny “Maškaráda”

1 111  vč. DPH

  • EUR: € 43,7

Průvodce velikostí

Popis

Super měkké, pružné a pohodlné legíny na jógu. Objednejte si je, abyste se ujistili, že vaše příští jógová relace bude nejlepší!

• 82% polyester, 18% spandex
• Čtyřcestný streč, což znamená, že se tkanina na kříži a podélných zrnech napíná a zotavuje.
• Vyrobeno z hladké, příjemné příze z mikrovlákna
• Zvýšený pas
• Přesně řezané a ručně šité po tisku


Informace k objednání designových potisků

Novinka na Ladírně - produkty s Chrisantemovými originálními obrazy, potisky "on demand" (na přání). Můžete si zakoupit oblečení, polštářeobrazy na plátně, hrníčky, tašky, obaly na mobily a notebooky... Po domluvě můžeme nechat potisknout i další předměty jako ručníky, čepice, bundy...

Dodání produktů

Po Vaší objednávce produkt zadáme k výrobě a během cca 1 až 2 týdnů dorazí k vám domů, výrobu a odeslání nemůžeme nikterak uspíšit, děkujeme za pochopení.

Pokud kupujete současně i produkty, které máme skladem (například bylinky), domluvíme se, zda počkáte na odeslání všeho, nebo objednávku rozdělíme na více částí.


O obrazu "Maškaráda"

Originál namaloval Chrisantem Macháček akrylem na plátno 30x30 cm v létě 2019.

Alegorický magický obraz… Maškaráda kolem nás i v nás… Absurdní divadýlka, která se týkají nás všech lidí… Obsahuje i barvy svítící ve tmě, protože ani v noci před ní není úniku….

Jeho další výtvarnou tvorbu můžete zhlédnout na osobním blogu Chrisantem.cz i na Ladírně, také na anglickém webu Chrisantem.Art.

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.