Banisteriopsis caapi Red Muricata, extrakt 30x, pasta, 25 g

1 100  vč. DPH

  • EUR: € 43,2

Zde v Chrisantemově herbáři se můžete dozvědět více o této rostlině a jejich účincích.

Skladem ještě dost,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Popis

Dřevo z liány Banisteriopsis caapi obsahuje tzv. MAO-inhibitory, které se v tradičním léčitelství používá k vyvolání očistných procesů v těle a komunikaci s duchovním světem. Nápoji, který se uvaří z kombinace několika bylin, se obvykle říká „ayahuasca“ (čte se [ája-waska]), „yage“ (čte se [jache]), „Natem“, nebo „liána duše“ i jinak.

Tento extrakt má koncentraci 30:1, tedy 1 gram extraktu vznikl z 30 gramů výluhu ze dřeva rostliny Banisteriopsis Caapi, odrůda Red. Tradičně je používán pro mikrodávky, v množství cca 0,25-0,5 gramu denně se užívá jako podpora pro obnovu samoléčebných procesů v těle bez vyvolání stavů “rozšířeného vnímání reality”, se silnějšími dávkami zažívá uživatel stavy blížící se tradiční ceremonii,  mohou se dostavit průvodní jevy jako zvýšené pocení, zvracení, extrapolární projekce (rozšířené, změněné vnímání reality) apod. Materiály k dalšímu studiu naleznete zde a zde na blogu Chrisantem.cz.

Další variantou tradičního užití je připravení nápoje – smíchává se s rostlinami Psychotria viridis (chacruna) nebo Diplopterys cabrerana (chaliponga).

Uživatelé mají vždy dozor, aby se nevystavili nebezpečí a mohli využít asistence, pokud ji potřebují. Kontaktujte nás, pokud potřebujete další informace.

Složení

Extrakt 30:1 z rostliny Banisteriopsis caapi Red, ve skleněné misce, extrakt má konzistenci jako změklý asfalt. Pro lepší práci s extraktem je možné ho zahřát, např. ve vodní (parní) lázni.

Množství

25 g

Toto množství je vhodné pro jednoho člověka na jednu silnou ceremonii, případně i pro dva lidi. Extrakt je velmi koncentrovaný a hustý. Efekt se dá zesílit přípravou – zaměříte se na dietu před aplikací rostlinného extraktu.

Země původu

Peru, oblast Iquitos

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Další informace

Ayahuasca (Banisteriopsis caapi), jak na domácí ceremonii? (část I., příprava medicíny)

 

Ayahuasca (Banisteriopsis caapi), jak na domácí ceremonii? (část II., dieta, záměr, příprava místa a průběh ceremonie)

 

 

Tabulka velikostí

 

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.