Banisteriopsis caapi extrakt 15:1 od kmene Nukini v Brazílii, 25 ml

 22,7 vč. DPH

  • CZK: 577 Kč

Tento Caapi extrakt připravil přímo pajé indiánského kmene Nukini, což je v Brazílii označení stařešiny, je to zároveň člověk, který připravuje medicíny a má celoživotní praxi.

Zde v Chrisantemově herbáři se můžete dozvědět více o této rostlině a jejich účincích.

Není skladem, dostupnost na dotaz (více o dodání a platbě)

Popis

Dřevo z liány Banisteriopsis caapi obsahuje tzv. MAO-inhibitory, které se v tradičním léčitelství používá k vyvolání očistných procesů v těle a komunikaci s duchovním světem. Nápoji, který se uvaří z kombinace několika bylin, se obvykle říká „ayahuasca“ (čte se [ája-waska]), „yage“ (čte se [jache]), „Natem“, nebo „liána duše“ i jinak.

Tento Caapi extrakt připravil přímo pajé indiánského kmene Nukini, což je v Brazílii označení stařešiny, je to zároveň člověk, který připravuje medicíny. Tento extrakt tedy v sobě nese velmi příjemnou energii, je velmi hluboký a silný. Obsahuje pouze liánu Banisteriopsis caapi, žádné další rostliny v produktu nejsou obsaženy.

Tento extrakt má koncentraci 15:1, tedy 1 gram extraktu vznikl z 15 gramů výluhu ze dřeva rostliny Banisteriopsis Caapi, odrůda Red. Tradičně je používán pro mikrodávky, v množství cca 0,25-0,5 gramu denně se užívá jako podpora pro obnovu samoléčebných procesů v těle bez vyvolání stavů “rozšířeného vnímání reality”, se silnějšími dávkami zažívá uživatel stavy blížící se tradiční ceremonii,  mohou se dostavit průvodní jevy jako zvýšené pocení, zvracení, extrapolární projekce (rozšířené, změněné vnímání reality) apod. Materiály k dalšímu studiu naleznete zde a zde na blogu Chrisantem.cz.

Další variantou tradičního užití je připravení nápoje – smíchává se s rostlinami Psychotria viridis (chacruna) nebo Diplopterys cabrerana (chaliponga).

Složení

Extrakt 15:1 z rostliny Banisteriopsis caapi Red, ve skleněné lahvičce. Extrakt je velmi tekutý a dobře se s ním pracuje.

Množství

25 ml

Toto množství je vhodné pro jednoho člověka na jednu ceremonii, případně i pro dva lidi (slabší dávka). Efekt se dá zesílit přípravou – přidáte další rostlinné složky.

Země původu

Brazílie, připravil zkušený “pajé” (medicinman) indiánského kmene Nukini

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Další informace

Ayahuasca (Banisteriopsis caapi), jak na domácí ceremonii? (část I., příprava medicíny)

 

Ayahuasca (Banisteriopsis caapi), jak na domácí ceremonii? (část II., dieta, záměr, příprava místa a průběh ceremonie)

 

 

Tabulka velikostí

 

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.