3. webinář online o posvátné geometrii s Petrem Macháčkem. Postupně si probíráme posvátnou geometrii Stvoření, nyní pokračujeme ve výkladu energie a informací, které se pojí s Vesicou Piscis, a to je mužská a ženská energie jako taková.

Co se na webináři dozvíte a co zažijete?

 1. Termíny seminářů meditace Merkaba.
 2. Zkušenosti a ohlasy účastníků posledního semináře:
  • Z akce mám pozitivní pocit, opět jsem získal více, než jsem očekával a překvapil sám sebe. Za sebe můžu říct, že jsi na mě udělal (resp. tvůj celkový projev) veliký dojem a že  z tebe nebo skrze tebe jsou věci snadno akceptovatelné a přenositelné. Radim

  • Bytí s Merkabou je povznášející! Zdeňka

  • Vcera som si robil Merkabu viackrat a dnes tak isto hned po prebudeni takze by som si chcel tento zvyk ponechat. Celkovo sa citim velmi uvolneny a dusevne vyrovnany. Neviem este z istotou posudit ci su to dozvuky zo seminara kde bola naozaj silna, nadherna energia, alebo je to uz merkabou. Po urcitom case budem mudrejsi, kazdopadne sa citim velmi prijemne. Chcel by som este raz podakovat Vam vsetkym za naozaj krasny vikend. Verim ze sa este stretneme na nejakom seminari alebo niekde inde tou nahodnou nenahodou :-))) Peter tebe patri velke DAKUJEM.  Si naozaj skvely clovek a vyborny ucitel! Adrian

 3. Ukázka výkladových karet posvátné geometrie
 4. Dvojnost – dualita? Boj protikladů, nebo soulad?
 5. Mužskost a ženskost jako taková
 6. Pozitivní a negativní přitažlivost
 7. Co vysílám, to přijímám
 8. Torus a elektromagnetické pole srdce
 9. Mužská a ženská energie v našem těle
 10. Mužská a ženská energie ve Vesmíru
 11. Čas Chronos a čas Kiros – mužský a ženský aspekt času a můj podivuhodný zážitek s ním spojený.

Webinář ke zhlédnutí

Chcete proniknout hlouběji do posvátné geometrie?

Vyučuji posvátnou geometrii online prostřednictvím článků, videí a online webinářů zdarma. Chcete-li, mohu vás informovat vždy, když vytvořím něco nového:

Posvátná geometrie na Facebooku

Facebook

Přidejte se do facebookové skupiny Posvátná geometrie.

Dejte lajk stránce Posvátná geometrie kolem nás a v nás, kde pravidelně publikuji příspěvky, obrázky a videa na toto téma.

Napsat komentář