Šamanský buben z jelení kůže 40 cm

 106,1 vč. DPH

  • CZK: 2 700 Kč

Šamanský (neboli “rámový” buben) je nepostradatelným životním průvodcem pro každého milovníka (nejen) rostlinných medicín. Pokud svůj ještě nemáte, možná nejvyšší čas pořídit a propojit se s energií, které nabízí.

Není skladem, dostupnost na dotaz (více o dodání a platbě)

Popis

Buben je jedním z nejstarších hudebních nástrojů. Člověk si s jeho pomocí zajišťoval přízeň duchů, prosil o pomoc síly z druhého světa, uváděl se do změněných stavů vědomí, děkoval vyšším bytostem. Bubnování zní jako tlukot srdce Matky Země, navrací vše do rovnováhy.

Naše bubny jsou vyráběny na energeticky čistém místě, s dobrými úmysly a poctivě naladěnou myslí. Zvířatům, která poskytla svou kůži, je obětován na usmíření tabák a šalvěj.

Na dřevěném rámu je napnuta jelení kůže. Je minimálně upravená, pouze ošetřená proti hnilobě a škůdcům. Ponechává si vlastnosti surové kůže – reaguje na vzdušnou vlhkost. Pokud je vysoká, je dobré buben nahřát, ať už u radiátoru nebo otevřeného ohně ve vzdálenosti, jakou snese vaše dlaň.

Co buben nemá rád?

Neuctivé zacházení, nezájem, dlouhodobé umístění ve vlhkém prostředí (např. sklep)

Co buben má rád?

Když se k němu chováte s úctou a respektem

Může se stát, že si s bubnem „neporozumíte“ (například mladá dívka si pořídí buben se silnou – mužskou – energií), rádi vám jej vyměníme.

Jak si vybrat “správnou” velikost bubnu?

30 cm – vhodný pro začátečníky a začátečnice, také pro ty, kteří plánují cestovat, vhodný na občasné hraní, zvuk spíše pro “jemné povahy” 🙂

40 cm – kompromis mezi váhou, hlasitostí zvuku a velikostí, vhodný pro začátečníky i pokročilejší mistry – nejuniverzálnější velikost

50 cm – vhodný pro ty, kteří to se hrou na buben myslí opravdu vážně, má hluboký podmanivý zvuk, doporučujeme pro zkušené bubeníky (nebo pro ty, kteří se zkušenými chtějí stát)

Palička

Palička k bubnu není součástí, je potřeba ji zakoupit zvlášť. V nabídce ji máme zde. Je však možné hrát i bez paličky, ba naopak to často zní lépe (hrát pouze rukou).

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.