Růže z Jericha (Selaginella lepidophylla), “Květina znovuzrození”

100  vč. DPH

  • EUR: € 4,1

Staňte se svědky znovuzrození. Záhadná egyptská květina, jejíž životní cyklus je stále opředen tajemstvím…

Užijte si trochu tajemna i vy a vyzkoušejte na vlastní oči, jak krásně může růže z Jericha vykvést i u vás doma. Růže z hrobek faraonů na první pohled odporuje zákonům přírody, protože se jako Fénix dokáže zvednout z popela a kdykoliv po uschnutí znovu vykvést. Nevěříte? Vyzkoušejte toto “kouzlo” i u vás doma…

Skladem ještě dost,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Popis

Růže z Jericha, latinsky Selaginella lepidophylla, (anglicky Rose of Jericho) z čeledi Vranečkovité (Selaginellaceae) se jako klubko kutálí pouští a jakmile narazí na vláhu, rozvine se do zelené krásy. I my se můžeme těšit jedinečné společnosti této u nás málo známé květiny.

Poslouží určitě jako originální dárek pro vás a vaše blízké. Vpusťte tuto okrasnou růži do svého domova a pozorujte, jak ožíváte a radostníte spolu s květinou.

Jak odhalit skrytý půvab Růže z Jericha?

Když ji koupíte, je hnědá a suchá. Jakmile ji položíte do misky nebo kalíšku s vodou, brzy začne zelenat a rozevře se světu. Jakmile vláhu Růže z Jericha ztratí, schová svou výjimečnou tvář a svine se zpět do klubíčka.

Pouštní růže provoní celou místnost a pročistí vzduch. Svým nezaměnitelným aroma uleví členům rodiny od respiračních problémů.

Návod k použití

Naplňte talíř nebo misku čistou vodou a položte dovnitř suchou květinu. Již po pár minutách se stanete svědky počínajícího zázraku a do druhého dne se rostlina probudí ze svého spánku. Jakmile se Růže z Jericha zcela rozvine, odlijte přebytek vody a nechejte ve vodě ponořené jen kořeny . Pouštní rostlina vám bude dělat radost několik dní. Po 5 až 8 dnech ji vyndejte z vody, nechejte vyschnout a uložte ji k odpočinku, který by měl trvat nejméně 2 týdny.  Až znovu zatoužíte po její „společnosti“, celý proces zopakujte.

Růže z Jericha má teoreticky neomezenou “trvanlivost”, na pouštích přežije desítky až stovky let. Aby vám vydržela co nejdéle, střídejte pravidelně cykly zelenání a dostatečně dlouhé cykly odpočinku.

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.