Na mém osobním webu chrisantem.cz jsem začal tvořit sekci Herbář, postupně tam vznikne rozsáhlá studnice informací o rostlinách, nejen těch léčivých.

Nejdříve se pověnuji rostlinám z naší nabídky Rostlinkárny, abyste vy, naši milí přátelé a zákazníci, měli komplexnější informace, než můžeme napsat u produktů v e-shopu.

Z důvodů naší legislativy se totiž nemůžeme u popisků v e-shopu příliš „rozšoupnout“, slova jako „léčení“, „medicína“ apod. mohou být potenciálně zdrojem problémů, proto konkrétní informace, jak kterou rostlinku užívat  jaké mají účinky, budou na speciálním webu.

Navštivte nový Herbář na webu Chrisantem.cz.

Máte-li ještě konkrétnější dotaz, například hledáte-li pomoc v léčení konkrétních obtíží a nemocí, uvítáte-li konzultaci, neváhejte nás kontaktovat.

Autor tohoto článku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a "Školy 137", autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď, terapeut, přírodní léčitel, fotograf, výtvarník... Také můžete navštívit více osobní web chrisantem.cz, nachází se tam také Herbář rostlin.

Napsat komentář