>> ZDE << si přečti profil, ve kterém sdílím svou vizi a základní strukturu pro práci s klienty. Používám šamanský buben, sílu zpěvu a spojence z mé vnitřní krajiny, kteří mi poskytují podporu. Díky nim se umím otevřít léčivým energiím a být kanálem, přes který protékají a nechávám je přes mé ruce působit přesně tam, kde je potřeba. Pracuji s vůněmi přírody v podobě esenciálních olejů, s dotekem a s kombinací ticha a zvuku, jednám intuitivně a plně se odevzdávám inteligenci těla a vedení průvodců. Můžeme se setkat v soukromí v pražském centru osobního rozvoje s názvem Eqilibré či spolu vyrazit na procházku za stromy do některého z pražských parků.

Při prvním setkání se seznámíme, pohovoříme o tvých potřebách a pak tě provedu hledáním osobního místa Síly, Spojenců a Průvodců, což tě může výrazně podpořit na další cestě životem. Díky přijetí těchto kvalit do své vnitřní krajiny získáš nástroje, které mohou přinést nový rozměr do vnímání reality a otevřít ti dveře do prostoru, ve kterém je vše živé, barevné, dobrodružné a připravené ti pomoci. Je to jako návrat do dětství, ve kterém se svět pohádek úzce prolíná se světem lidí a můžeš si zde najednou uvědomit, kolik je různých druhů bytostí, jež se těší na společné setkání a rozhovor. Pomocí naslouchání a otázek tě provedu tématem, které potřebuješ aktuálně nahlédnout a společně nalezneme tvé sny, jež čekají na realizaci…

Ooó, tolik úst k pošeptání potřebné inspirace, ooó tolik uší k naslouchání.

Až se dostaneme k jádru věci a objevíme tvůj spící sen, můžeš se rozhodnout učinit další krok a podstoupit Duhovou relaxační techniku, kterou popisuji níže. Jde o silný počáteční impulz pro tvůj energetický systém, který pracuje na fyzické, mentální i duchovní úrovni. Díky šamanským technikám, práci s energií a podporou léčivé síly přírody dostaneš možnost využít a zaměřit tvou pozornost k realizaci konkrétních kroků vedoucích k vysněnému cíli.

Těším se na tebe…

zde odkaz na léčivý zvuk bubnu a mého hlasu

Cena 1000 Kč/hod. (jedná se o doporučenou cenu, jsem otevřen výměně za protislužbu)

Napsat komentář