Dostal jsem dotaz, podobný jako nedávno (viz článek Jak se mám zbavit pocitu, že mi chybí partner?). Podobný, a přece jiný… Možná v mé odpovědi bude odpověď i na Tvé otázky?

Dobrý večer 🙂 Můžu na Vás mít dotaz? 🙂 Mým přáním je potkat vysněného přítele a prostě žiju štastně s nadějí a vírou že ho potkám ..a za tu dobu jsem narazila na hodně mužů , kteří z části popis splňovali a nebo ne 🙂 ale prostě chci se zeptat jestli mi tím vesmír dává znamení že jdu dobře po proudu a nemám přestávat hledat , protože ten pravý ideální a vysněný je na cestě a nebo se mám spokojit s tím co přichází? 🙂 a nbeo jestli opravdu to znamená že jsem na dobré cestě a ten pravý se již brzy objeví? a nebo mám být s tím co potkám,ikdyž to není podle mě uplně ten pravý? Děkuju moc za odpověď 🙂

Milá K.,
předně – upřednostňuju tykání 🙂

Odpovídám možná trochu později, než jsi myslela, ale všechno je ve správný čas. Všechno se děje tak, jak má, v každém okamžiku…

Máš v sobě ideu – čistou ideu dokonalého muže. Dokonalého přítele. Uvědom si jednu věc – tvá představa je vlastně stav bytí, kterého chceš dosáhnout.

Je to stav celistvosti, úplnosti, doknalosti. Ty máš teď jedinou představu – jedinou možnost, jak tohoto dokonalého stavu můžeš dosáhnout – skrz muže. Naladíš se na tento stav bytí, když budeš mít vedle sebe tohoto muže.

Když máš v sobě touhu po takovémto muži, který v tobě vzbuzuje dokonalé pocity, tak takovýto muž někde existuje. Všechno, co si dovedeš představit, někde je. Vesmír má všechny prostředky na to, aby uspokojil tvou touhu, aby naplnil tvé myšlenky.

volna-krajina02

A ty máš sílu a moc dosáhnout tohoto čistého stavu už teď, nyní. Nemusíš k tomu mít vedle sebe tohoto zhmotnělého dokonalého muže, můžeš se uvést do stavu bytí, který chceš, po kterém toužíš, už teď a tady. Zavři oči. Zhluboka se nadechni, nech sebou prostupovat dokonalou čistotu, všechnu krásu a radost bytí, všechny doteky a laskání a něhu a vřelost. Nadechni všechny tyto dokonalé stavy bytí, chvilku je v sobě udrž, a pak s výdechem tuto energii rozprostři do celého svého okolí, až kam vidíš. A pak ještě dál, ještě dál, ještě dál.

Když se uvedeš do tohoto stavu bytí, po kterém vlastně toužíš, tak v tuto chvíli jsi zcela kompletní, nemáš potřeby vůbec ničeho – prostě jsi, jsi čisté bytí, čisté vědomí.

A čím více a déle toto zaměření se do sebe budeš praktikovat, tím lépe ti bude kdykoliv – i bez toho, aniž bys vedle sebe tohoto fyzického muže měla. Protože ho budeš mít v sobě. Přestaneš mít potřebu mít vedle sebe dokonalého partnera, a sama budeš vyzařovat čisté světlo – čisté bytí.

volna-krajina07

A když celá tvá osoba nyní vyzařuje světlo a tak se k tobě dostává jen a pouze ta samá energie – dostane se k tobě nyní i fyzický partner, přítel, který bude splňovat všechny tvé průvodní představy o dokonalém partnerovi, protože vnímáš jen a pouze světlo. V tomto stavu vnímáš, že je všechno stejné světlo jako ty. Jsi světlem.

Do té doby, dokud vnímáš chyby na někom jiném, sama nejsi světlo, protože vidíš šmouhy a špínu. Když si představíš, že jsi žárovka, žhavá zářící žárovka, tak je to jako kdyby sis na sebe, na povrch žárovky, namalovala tmavým fixem různé šmouhy. A tak kamkoliv se podíváš, vidíš šmouhy a špínu. Ale je to jen tvé vnímání. Když si vyčistíš svou žárovku – když si projasníš své vnímání, tak uvidíš, že najednou všude, kam se podíváš, je stejné světlo jako ty.

Doporučuju se zaměřit se ne způsobem, že tento není ten pravý, ale spíše způsobem „v čem je tento muž pro mě pravý“ – čím mě může obohatit? Co mi ukazuje, abych pochopila? Co mi dává? Co získávám z kontaktu s ním?

Vnímáš ten rozdíl?

Přeji krásné Bytí, K. 🙂

Opravdu je možné rozvinout v sobě takový stav bytí, kdy nepotřebuješ partnera, aby ti bylo dobře. Je ti prostě dobře. Pokud nevíš, jak na to, třeba pomůže e-book 7 dílků

Napsat komentář