Tépi (šamanská foukačka na rapé), masivní, “U” tvar, z Brazílie

 43,7 vč. DPH

  • CZK: 1 111 Kč

Kvalitní ručně vyráběná foukačky na rapé, pro poskytování medicíny rapé druhému člověku.

 

 

Popis

Tyto tépi jsme pořídili od Rafa z Brazílie, který tvoří most mezi brazilskými indiánskými kmeny a “civilizací”. V jeho domě se pravidelně pořádají setkání a ceremonie. Ještě k tépi můžete dokoupit podobně vyladěná kuripe.

Tyto foukačky tépi jsou jedny z nejlepších, co jsme kdy měli v nabídce. Jsou vytvořeny s hlubokou znalostí a zkušeností.

Kvalitní foukačka na rapé, pro poskytování medicíny rapé druhému člověku. K Tépi ještě potřebujete nějakou směs rapé, ta není součástí balení, máme je v nabídce zvlášť

Tento druh šamanské foukačky je vhodný spíše pro pokročilejší uživatele rapé. Fouknutí rapé z této foukačky má velkou sílu, užívejte s rozmyslem a hlubokým procítěním, s respektem a dobrým záměrem.

Materiál: Vyrobeno z tropického dřeva

Rozměry: cca 30 cm celková délka, 10 cm x 20 cm x 9 cm

Recyklace lahviček na rapé

Máte doma prázdné lahvičky na rapé? Zašlete nám je (pokud možno vypláchnuté a bez cedulky) na naše náklady, rádi je znovupoužijeme.

Jak na to?

Pokud máte doma více než pět prázdných lahviček na rapé, napište nám zprávu na e-mail info@ladirna.cz nebo na WhatsApp / Signal +420 777691046. Pošleme vám číselný kód pro zpětnou zásilku Zásilkovny, poštovné platíme my. Lahvičky dejte do nějaké obálky a předejte na jakoukoliv pobočku sítě Zásilkovna.cz / Packeta.sk, která umožňuje službu reklamačního asistenta.

Pokud nám pošlete 5 a více lahviček, za každou dostanete slevový kupón 10 Kč na další objednávku libovolného zboží na Ladírně.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.