Tépi – šamanská foukačka na rapé (od Lišáka)

 23,4 vč. DPH

  • CZK: 600 Kč

VO

Kvalitní ručně vyráběná foukačky na rapé, pro poskytování medicíny rapé druhému člověku, od zručného řemeslníka Lišáka z kvalitního bambusu a ozdob.

 

 

Není skladem, dostupnost na dotaz (více o dodání a platbě)

Popis

Kvalitní ručně vyráběná foukačka na rapé vyrobená v Česku, pro poskytování medicíny rapé druhému člověku. Tyto foukačky ve více variantách vyrábí zručný umělek Lišák. Každý kus je originál. K Tépi ještě potřebujete nějakou směs rapé, ta není součástí balení, máme je v nabídce zvlášť

Fair Trade: Koupí tohoto produktu podporujete české umělce a rozvoj šamanizmu u nás.

Materiál: Vyrobeno z tropického bambusu.

Rozměry: délka cca 17-23 cm

Není možné vybrat konkrétní kus, věříme, že k Vám přijde ten „správný“ kousek pro Vás. (Kdyby Vám z nějakého důvodu nevyhovoval, vrátíte nám foukačku zpět.) Díky za pochopení.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.