Sleva

Tépi (šamanská foukačka na rapé) od Lišáka, limitovaná edice s přívěškem ayahuascy

39,96  35,52  vč. DPH

SLEVA! Tento produkt je nyní levnější než obvykle. Přehled všech výhodných cen

Kvalitní ručně vyráběná foukačky na rapé, pro poskytování medicíny rapé druhému člověku, od zručného řemeslníka Lišáka z kvalitního bambusu a ozdob.

 

 

Skladem už jen poslední kus,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Popis

Kvalitní ručně vyráběná foukačka na rapé vyrobená v Česku, pro poskytování medicíny rapé druhému člověku. Tyto foukačky ve více variantách vyrábí zručný umělek Lišák. Každý kus je originál. K Tépi ještě potřebujete nějakou směs rapé, ta není součástí balení, máme je v nabídce zvlášť

Fair Trade: Koupí tohoto produktu podporujete české umělce a rozvoj šamanizmu u nás.

Materiál: Vyrobeno z tropického bambusu

Každá obsahuje na šňůrce přivázaný průřez dřeva ayahuasca (Banisteriopsis caapi), amazonské „liány duší“.

Rozměry: cca 8-12 x 8-12 cm

Není možné vybrat konkrétní kus, věříme, že k Vám přijde ten „správný“ kousek pro Vás. (Kdyby Vám z nějakého důvodu nevyhovoval, vrátíte nám foukačku zpět.) Díky za pochopení.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.


    Přepněte si měnu
    EUR Euro