Tépi (šamanská foukačka na rapé) od Lišáka, limitovaná edice s přívěškem ayahuascy

39,96 

Kvalitní ručně vyráběná foukačky na rapé, pro poskytování medicíny rapé druhému člověku, od zručného řemeslníka Lišáka z kvalitního bambusu a ozdob.

 

 

Zrušit výběr

Popis

Kvalitní ručně vyráběná foukačka na rapé vyrobená v Česku, pro poskytování medicíny rapé druhému člověku. Tyto foukačky ve více variantách vyrábí zručný umělek Lišák. Každý kus je originál. K Tépi ještě potřebujete nějakou směs rapé, ta není součástí balení, máme je v nabídce zvlášť

Fair Trade: Koupí tohoto produktu podporujete české umělce a rozvoj šamanizmu u nás.

Materiál: Vyrobeno z tropického bambusu

Vyberte si svůj jedinečný kus, každá obsahuje na šňůrce přivázaný průřez dřeva ayahuasca (Banisteriopsis caapi), amazonské „liány duší“.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.


Přepněte si měnu
EUR Euro