Ceremoniální a harmonizační svíce – 7. čakra (6,5 x 18 cm), doba hoření 72 hodin

 13,8 vč. DPH

  • CZK: 350 Kč

Energie této čakry pracuje s nejvyšším poznáním přes přímé vnitřní vidění a splynutím s všudypřítomný  univerzálním vědomím.

Není skladem, dostupnost na dotaz (více o dodání a platbě)

Popis

Energie této čakry pracuje s nejvyšším poznáním přes přímé vnitřní vidění a splynutím s všudypřítomný  univerzálním vědomím.

Zapálením svíce harmonizujete sedmou čakru a tím aktivujete schopnosti vidět věci z nadhledu, tzn vidět větší celek. Přes sedmou čakru přichází víra, zbožnost, duchovnost a také inspirace.

Výška 180 mm
Průměr 65 mm

Přibližná doba hoření 72 hod.

Vyrobeno v České republice, během výroby bylo dbáno na čistotu záměrů a myšlenek, aby vznikla co nejkvalitnější svíce na všech úrovních.

Použijte “jen tak”, ale nejlépe funguje, když spojíte se záměrem léčení a harmonizace sebe a svého života, například s medicínou rapé, kakaa nebo sanangy či ibogy, pak se mohou ucítit jasně, jak funguje, mohou se dát do pohybu zatuhnuté místa ve Vašem životě…

POZOR: Oproti obrázku se liší – symbol je navíc ozdoben zlatou barvou.

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.