Ceremoniální a harmonizační svíce – 5. čakra (6,5 x 18 cm), doba hoření 72 hodin

350  vč. DPH

  • EUR: € 13,8

Zapálením této svíce k vám začíná vstupovat harmonie do života a díky ní se budou měnit zápasy ve vítězství a zranění v sílu.

Skladem už jen poslední kus,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Popis

Tato čakra ovlivňuje oblast krku. Její energie spočívá v komunikaci. Aby byla tato čakra dobře otevřená a v harmonii, je nutné zbavit se negativních soudů a slov, které ubližují ostatním. Je třeba být upřímný k sobě i k ostatním lidem.

Zapálením této svíce k vám začíná vstupovat harmonie do života a díky ní se budou měnit zápasy ve vítězství a zranění v sílu.

Výška 180 mm
Průměr 65 mm

Přibližná doba hoření 72 hod.

Vyrobeno v České republice, během výroby bylo dbáno na čistotu záměrů a myšlenek, aby vznikla co nejkvalitnější svíce na všech úrovních.

Použijte “jen tak”, ale nejlépe funguje, když spojíte se záměrem léčení a harmonizace sebe a svého života, například s medicínou rapé, kakaa nebo sanangy či ibogy, pak se mohou ucítit jasně, jak funguje, mohou se dát do pohybu zatuhnuté místa ve Vašem životě…

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.