Ceremoniální a harmonizační svíce – 4. čakra (6,5 x 18 cm), doba hoření 72 hodin

350  vč. DPH

  • EUR: € 13,8

Zapálením této svíce se aktivuje schopnost milovat sami sebe a pěstovat emoční vyzrálost, která umožňuje jednat vědomě a soucitně.

Skladem už jen poslední kus,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Popis

Zapálením této svíce se aktivuje schopnost milovat sami sebe a pěstovat emoční vyzrálost, která umožňuje jednat vědomě a soucitně. Měli bychom se naučit soucítit s druhými a být citliví k jejich bolesti.

Soucit je schopnost cítit utrpení druhého člověka a přitom mu vrátit sílu a chuť do života. Důležité a nutné pro vyléčení srdeční čakry je také odpuštění.

Výška 180 mm
Průměr 65 mm

Přibližná doba hoření 72 hod.

Obsahuje přiložený papír s vysvětlujícím textem.

Vyrobeno v České republice, během výroby bylo dbáno na čistotu záměrů a myšlenek, aby vznikla co nejkvalitnější svíce na všech úrovních.

Použijte “jen tak”, ale nejlépe funguje, když spojíte se záměrem léčení a harmonizace sebe a svého života, například s medicínou rapé, kakaa nebo sanangy či ibogy, pak se mohou ucítit jasně, jak funguje, mohou se dát do pohybu zatuhnuté místa ve Vašem životě…

POZOR: Oproti obrázku se liší – symbol je navíc ozdoben zlatou barvou.

Tabulka velikostí

 

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.