Směs rapé Piaroa „Bojovník“ – Peregrina Yopo z Venezuely, lahvička 5 g

444  vč. DPH

Není skladem, dostupnost na dotaz (více o dodání a platbě)

Popis

Představujeme vám velmi jedinečné a speciální rapé Piaroa Yopo bez tabáku Mapacho!

Tato směs je vytvořena ze semen stromu Peregrina Yopo a rozdrcených ulit obřího šneka z venezuelské Amazonie. Nebylo použito vůbec žádné Mapacho.

Rapé se připravuje tak, že šaman nejprve rozdrtí obsah semen Yopo i se skořápkami, přidá vodu a vytvoří pastu. Tuto pastu pak suší u ohně ve hliněných nádobách. Jakmile uschne, ručně ji rozemele na velmi jemný prášek a spojí s jemně nadrcenými šnečími ulitami.

Rapé se užívá stejně jako jiná rapé, ale účinky má trošku odlišné, protože neobsahuje tabák. Není štiplavé, jeho efekt je spíše „rozšiřující“, „naciťující“. Můžete pocítit hlubší propojení sama se sebou, s buňkami vlastního těla, s moudrou inteligencí, která se ve vás schovává. Použijte rapé s otázkou či prosbou a „duch rapé“ vám může přinést jasnou a čistou odpověď, možná ve slovech, možná taky v obrazech nebo jiných formách…

Kmen Piaroa
Indiáni Piaroa jsou původním kmenem, který žije v amazonském deštném pralese poblíž řeky Orinoco ve Venezuele. Jsou považováni za jednu z nepoklidnějších komunit, protože se u  nich téměř nevyskytuje žádné násilí. Tato mírumilovná a téměř idylická společenství si udržují bytí v míru bez ohledu na chaos kolem nich. Dávají přednost vzájemné spolupráci,  jsou odmala učeni podílet se na vytváření společného blahobytu. Díky tomu mohou žít soudržně a společně pracovat, místo toho, aby proti sobě jednotliví členové komunity soutěžili.

Lidé kmene Piaroa vnímají vysokou hodnotu v osobní zodpovědnosti, v neformálním společenském životě a v klidných mezilidských vztazích. Podporují právo jednotlivce zodpovědně si volit, jak prožije život, a nikdy nevstupují do rozhodnutí druhých týkající se jejich práce, jídla, sexuálních návyků nebo bydliště.

Lidé kmene Piaroa věří, že soutěžení ve společnosti vede k „duchovnímu kanibalismu“. Cítí, že boj o pozemské zdroje a o moc mění živou bytost Matku Zemi na mezinárodní zboží, a to je jedním z hlavních důvodů, proč mezi lidmi vzniká násilí. Věří, že politici a vlády by se měli vzdát moci a kontroly nad zdroji poskytované Matkou přírodou.

Balení: sklenička s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Venezuela, kmen Piaroa, oblast řeky Orinoco

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.


Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.