Směs rapé Yawanawá Murici, lahvička 5 g

17,76  vč. DPH

Není skladem, dostupnost na dotaz (více o dodání a platbě)

Popis

Rapé Murici je jedno z nejsilnějších druhů rapé, je vytvořeno indiány kmene Yawanawá v oblasti Acré v Brazílii.

Je to klasické dvousložkové rapé, obsahující Mapacho (Nicotiana rustica) a popel z kůry ze stromu Murici (Byrsonima spicata), hodí se výborně pro záměry čištění těla, fokusu (zaměření) a koncentrace. V tradiční medicíně též léčí záněty, průjem a gastro-intestinální problémy, má antibiotické a protizánětlivé účinky, léčí infekce v krku a dutině ústní, léčí hemeroidy, celkově posilňuje imunitní systém.

U indiánů Huni Kuin, jak se také říká kmeni Yawanawa, je toto rapé velmi oblíbené. Užije-li se řádným způsobem a ve větším množství, zahájí se do pěti minut silná hluboká očista organizmu. Váš žaludek je doslova „chycen do dlaně Murici“ a sevřen. Pokud je co čistit, Murici to učiní nekompromisně a důkladně. Jak to probíhá? Tělo nejprve jako by oslábne, začne se extrémně potit. Systém jako by kolabuje. Mapacho dominuje a chce vás celého, není úniku. V této fázi se občas dostavují i vize. Během malé chvilky se dostaví úleva, tělo a mysl se zklidní a může nastat stav hluboké meditace, zklidnění… Tělem se začne rozlévat skutečná síla, síla vlastního Bytí, ze které je možné čerpat až několik dní.

Huni Kuin toto rapé nazývají „Rapé bojovník“.

Balení: lahvička s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Huni Kuin

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Novinka! Kalendář na rok 2021, zDARma k objednávce nad 2000 Kč (75 EUR)

Chrisantem vytvořil krásný nástěnný kalendář formátu A3 se svými 12 nejlepšími obrazy.

Pokud u nás nakoupíte za nejméně 2000 Kč (75 EUR), dostanete k objednávce od nás tento kalendář formátu A3 zdarma jako dárek, jinak je za 333 Kč.

Platí pouze do vyprodání zásob.

Vaše Ladírna


Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.


    Přepněte si měnu
    EUR Euro