Směs rapé Tsunu Menta z Brazílie, lahvička 5 g

577  vč. DPH

  • EUR: € 23.1

Rostlina Tsunu do rapé přidává velmi silný a hluboký „mužský“ efekt, máta do směsi přidává voňavou „ženskou“ energii a relaxační účinky. Jedno z nejlepších a nejsilnějších rapé, které jsme kdy okusili.

Omezená nabídka.

Skladem ještě dost,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Popis

Rapé Tsunu Menta z Brazílie je jedno z nejsilnějších a nejpříjemnějších rapé, které jsme kdy okusili. K silnému Mapachu se přidává popel z kůry posvátného stromu Tsunu (Platycyamus regnellii) a pro lepší relaxační účinek je přidáno také několik druhů pralesní máty (botanicky mentha).

Jedno z nejlepších a nejsilnějších rapé, které jsme kdy okusili.

Rostlina Tsunu do rapé přidává velmi silný a hluboký „mužský“ efekt, máta do směsi přidává voňavou „ženskou“ energii. Velmi jedinečná směs, která se v tradiční medicíně může použít při bolestech hlavy, při stresu, úzkosti a depresi, pomáhá uvolňovat a aktivovat také zažívací ústrojí.

Balení: sklenička s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.


Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.