Směs rapé Tikuna z Kolumbie, lahvička 5 / 15 g

400 1 000  vč. DPH

Výborné kolumbijské rapé, vyrobené v horách ve výšce 2800 metrů nad mořem.

Vyčistit

Popis

Tikuna (nebo také Ticuna, Tucuna, Tukuna či Magüta) jsou domorodí obyvatelé Brazílie, Kolumbie a Peru. Jsou nejpočetnějším kmenem v brazilské Amazonii a žijí hluboko v džungli v oblasti Tarapaca.

Rapé Tikuna vytvořil muž jménem Paskay, který žije v kolumbijských horách ve výšce 2800 metrů nad mořem, tajemství přípravy rapé se naučil před lety u medicinmanů kmene Tikuna v oblasti kolem amazonského centra Leticia. Pěstuje svůj tabák a používá rostliny ze svého 20 ha velkého pozemku. Chrisantem ho navštívil během své cesty Kolumbií a prožil s ním několik příjemných dní. Rapé je vytvořeno přímo pro Ladírnu a nikde jinde ho není možné pořídit.

Rapé je dosti silné a příjemně všestranné, obsahuje směs tabáku Mapacho a tabáku viržinského a popel ze stromu Maraco (Bacua) a také menší množství popelu ze stromu Guamo.

Můžete ho užívat k prohloubení meditace, když máte potřebu koncentrace a relaxace. Aktivuje čakrový systém, krok po kroku rozvíjí a uvolňuje to, co je v těle zablokováno.

Užívejte s dobrým záměrem a modlitbou a rapé vám přinese to, co potřebujete.

Balení: lahvička s 5 g připravené rapé směsi / lahvička 15 gramů (nebo 3 x 5 gramů)

Země původu: Kolumbie

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.


Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Další informace

Balení

lahvička 5g, lahvička 15g

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.