Směs rapé Parika z Brazílie, lahvička 5 g

444  vč. DPH

Výborné rapé z Brazílie.

Skladem ještě dost,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Popis

Představujeme Vám další z našich speciálních rapé které přijelo od indiánů z Brazílie, Parika.

Parika je velice silné rapé, působí zejména na fyzické tělo (rozuměj pocity na zvracení). Když jste zrelaxovaní, mohou vám přicházet vize. Parika odstraňuje pocit žízně a hladu. Pracuje s třetí čakrou, oblastí solar plexu, kterou čistí a pozdvihuje. Do této směsi je rovněž přidán popel z eukalyptového stromu.

Rapé Parika je připravené z Mapacha a stromu Parika, botanicky Schizolobium amazonicum. Je velmi silné, jeho efekt je cítit poměrně dlouho a okamžitě, zejména v oblasti hlavy, zastavuje mysl a navozuje příjemné meditační stavy. Pomáhá s čištěním a uvolněním zablokované energie nejen z mysli, mentální složky osobnosti, ale jeho energii můžete nasměrovat i kamkoliv jinam po těle.

Balení: skleněná lahvička s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.


Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.