Směs rapé Kaxinawá Masculine, lahvička 5 g

16,00  vč. DPH

 

 

Není skladem, dostupnost na dotaz (více o dodání a platbě)

Popis

Kaxinawá Masculine je směs rapé, kterou vytvořil zkušený šaman – medicinman kmene Kaxinawá (Huni Kuin) z Brazílie. Jeho esence je speciálně „mužská“, přímá, jasná. Nebere si servítky, je silné a hluboké, vhodné pro čištění a uzemnění a pro rozvíjení kvality „mužské přímočarosti“.

„Abrakadabra!“ neboli „Stvořím tak, jak mluvím!“ je kvalita energie, kterou nám rapé Masculine pomáhá rozvíjet. Čím lépe si uvědomíte svůj záměr, čím lépe si dokážeš představit výsledek, tím lépe se to stane.

Kaxinawá, nebo též Huni Kuin, jsou domorodí obyvatelé Brazílie a Peru. Jejich vesnice se nacházejí podél řek Purus a Curanja v Peru a řek Tarauacá, Jordão, Breu, Muru, Envira, Humaitã a Purus. V peruánském amazonském deštném pralese někteří Kaxinawé žijí na domorodém území Alto Purús s obyvateli Kuliny. Kaxinawá jsou také známí jako lidé Cashinauá, Caxinauá nebo Kashinawa. Toto jméno pochází z kashi nebo „bat“ a nawa znamená „outsideri“ nebo „cizinci“. Jejich autonymem je Huni Kuin nebo „skuteční lidé“ nebo „skuteční lidé“, od huni, „člověk“ a kuin, což znamená „skutečný“ nebo „pravý“. Jejich jazyk patří do lingvistické rodiny Pano, kterou nazývají hatxa-Kuin (pravý jazyk). Populace činí přibližně 4 000 lidí a představují 42 % původních obyvatel státu Acre v západní Brazílii.

Obsahuje Mapacho (Nicotiana rustica) a další rostlinné složky, přesné složení je tajemství výrobce.

Tvůrci rapé nám sdílí, že rapé Masculine je možné přijmout třemi různými způsoby fouknutí:

  • krátký a silný proud vzduchu – pro probuzení do přítomného okamžiku
  • dlouhý a silný proud vzduchu – k očistění mysli, ducha, duše či těla
  • dlouhý, ze začátku jemný, a pak silný proud vzduchu na konci – k meditaci, vstupu do tranzu, k ceremoniím…

Balení: lahvička s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Kaxinawá (Huni Kuin), oblast Acré

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Novinka! Kalendář na rok 2021, zDARma k objednávce nad 2000 Kč (75 EUR)

Chrisantem vytvořil krásný nástěnný kalendář formátu A3 se svými 12 nejlepšími obrazy.

Pokud u nás nakoupíte za nejméně 2000 Kč (75 EUR), dostanete k objednávce od nás tento kalendář formátu A3 zdarma jako dárek, jinak je za 333 Kč.

Platí pouze do vyprodání zásob.

Vaše Ladírna


Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.


    Přepněte si měnu
    EUR Euro